Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!
  • Знижка на баннерну рекламу 30%! Банер на всіх сторінках сайту, в мобільній та десктопній версії за 14 тис. грн на місяць. Статистика сайту. Контакт: kharkovforum.com@gmail.com

Сравнение Мерефы и Люботина

  • Автор теми Автор теми Kraas
  • Дата створення Дата створення
Статус: Офлайн
Реєстрація: 17.10.2009
Повідом.: 34663
В Главном не одна похожая тема, потому давайте сравним эти два славных города!
Где лучше жить?

Lubotyn_gerb.png
Merefa_gerb.png
 
В Люботине прудов больше))
то так... але ж я суто суб"йєктивну оцінку дав: я не рибалка і не купаюся у пресній воді, тому мені ті пруди - до лампочки, а от ліси я полюбляю
 
Мерефа - это дэрэвня, а Люботин - близлежайший пригород))
Была у нас сотрудница с Люботина, жуткая матершинница и унитазом не умела пользоваться.
И работают ребята с Мерефы, Селекционной- нормальные, порядочные.
Я бы выбрала Мерефу.
 
Не была ни там, ни там, поэтому за Мерефу. Чисто по названию. :)
Была и там, и там. Люботин растянут що капец,длинющий, тротуаров нет, с электричеством в мирное время были постоянные отключения , может сейчас стало лучше, и неудобно с трассы заезжать, вечно ДТП на этом подъеме.
 
не ну шо там сравнивать
конешно Мерефа :yahoo:
Бо там є «Бельгійські будинки» - квартал двоповерхових будинків унікальної архітектури, побудованих в 1911 році за бельгійським проектом для співробітників скляного заводу, які приїхали з Бельгії. Єдині у своєму роді на східній Україні, розташовані поруч з вокзалом (на стороні заводу).
 
Назад
Зверху Знизу