Тут могла бути ваша реклама

«SOS»: на Харківщині – дефіцит однієї з груп крові

Статус: Офлайн
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 219447
Адреса: Харків
7007695_18360035719234346_4984751135997369299_n___.webp


У Харківській області дефіцит донорської першої негативної групи крові.

“Харків тримається на людях. І сьогодні ця підтримка потрібна знову”, – пише Харківський обласний центр служби крові у мережі “Фейсбук”.

Центр крові у Харкові знаходиться на вулиці Клочківській, 366. Він працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 15:00, у суботу – з 8:00 до 13:00. Ще один центр працює у ТРЦ Нікольський, -1 поверх у вівторок, четвер, суботу з 09:00 до 14:00.

Подробиці за телефоном +38 095 570 47 66.

Нагадаємо,
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
За даними ГУ Нацполіції в Харківській області, 9 травня близько 00:50 надійшло повідомлення про постріли на проспекті Аерокосмічному. Там правоохоронці виявили 22-річного чоловіка, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, з вогнепальним пораненням ноги. Зі слів очевидців, чоловік перебував у компанії знайомих, які випивали за сусіднім столиком. Конфліктів між присутніми свідки не чули. Через деякий час пролунали постріли.

Читайте також:
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Автор: Виктория Яковенко

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу