Статус: Офлайн
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40055
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40055
так з такими грошима його у комі можна роками тримати... але навіщо?Долго же сдыхает, падла. Прямо как евонный кент Гепа.

