Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Щонайменше 20 атак окупантів сталося за добу на Харківщині – Генштаб

Статус: Офлайн
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 212199
Адреса: Харків
Щонайменше 20 атак окупантів сталося за добу на Харківщині – Генштаб

491847637_1026039069709171_3186341784098295097_n.webp


Генштаб ЗСУ у зведенні на ранок 8 травня поінформував про часті атаки ворога на Харківському напрямку, а також - бої під Куп'янськом і в районі Борової на Харківщині.
"На Харківському напрямку агресор 11 разів штурмував позиції наших захисників поблизу Вовчанська, Вовчанських Хуторів і Кам’янки. На Куп’янському напрямку минулої доби відбулося шість атак окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника в районах Глушківки, Нової Кругляківки та Загризового", - повідомив Генштаб ЗСУ.

Також бої на Харківщині відбувалися в районі Борової – на Лиманському напрямку. Там окупанти атакували в бік сіл Копанки, Новий Мир та Ольгівка.
Читайте також: Успіх мають Сили оборони України на північ від Харкова — DeepState
Загалом на фронті в Україні за добу зафіксували 196 бойових зіткнень. Сили оборони вразили десять районів зосередження окупантів та їхньої техніки, а також: два пункти управління БпЛА, шість артсистем, один склад ПММ та радіолокаційну станцію.

Генштаб поновив дані про втрати ворога.

Автор: Ксения Щитова

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу