Самые важные проекты Януковича

Еквівалент 2 млрд. куб. м газу - це нікчемний? "ну вьі блин даете!" (с)
Стосовно СРСР - а чи не тому він сам рухнув під важкістю своєї великої "могутності"???
такого шума и надувания щёк не было.
Подивиться канал "ностальгия" чи що... Сам народ вигадав жарт "Догнать Америку то догонем. Но перегонять нельзя! Почему? - А все наш голій зад увидят" тож зі своїми байками у дітсадок, може там це не підіймут на сміх.

Знов такі - чим можете довести свої слова? Фантазії свої то не сюди... То до видавця.


Начало было 20 лет назад. А сейчас уже конец, к вашему сведению.
Все обіцяєте, і обіцяєте, і обіцяєте... а вона 19 років як "Ще не вмерла". І дефолт нам обіцяли - де він? І велику депресію як у Немеччіні міжвоєнних часів. Але я щось нема і нема. Що ж так?


Це мегаржач. Ой я не можу!!! Відколи це банки - заздалегідь збиткові проекти? Що курив?

Буде-не буде - подивимось. Ви зара ворожінням займаєтесь, а не прогнозуванням.
 
Самый важный проект янукович уже, к сожалению, сделал - стал президентом
судя по полугодию работы ничего хорошего стране ждать не приходится
 
А что Вы предлагаете? Мысли есть?
Вопрос не правильный!
Мысли у нас у всех присутствуют всегда.
Другое дело, мысли в определенном направлении.

Определенное направление, в контексте данной темы, - это рост экономики Украины. Не так ли? Или с какой целью, вообще, поднимать тематику национальных проектов?

Так вот, свои мысли и мнение в этом направлении я высказал несколькими постами выше. Однако повторюсь, нужна четкая реализация политики действий государства на развитие экономического потенциала Украины. Политика должна определять приоритеты тактики. Политика (стратегия) должна быть подкреплена комплексной программой экономических реформ и рядом национальных проектов и т.д. (далее будет скучно)
----
Если под "мысли есть" Вы имели ввиду несколько более конкретное, типа "что, куда и сколько", то считаю Ваш вопрос неуместным. Во-первых, я не член правительства или нардеп. Во-вторых, извините, исходных данных для конкретики зело не достаточно. То что выдает ДКСУ не может быть исходной информацией для планирования, но позволяет судить о тенденциях в экономических процессах государства. Пнм?

.... Как технически производится инвестиция и как займ. ..
Дело не в том, как производится инвестиция, а в уровне рисков между этими двумя видами финансовых операций.
Если конкретнее, то покупая акции предприятия - Вы его инвестируете. Покупая облигации - Вы даете займ.
Еквівалент 2 млрд. куб. м газу - це нікчемний? "ну вьі блин даете!" (с)
.....
А откуда эта цифра "2 млрд. куб. м газу"? Что то не нашел выше по теме?
 
Уважаемый, причём здесь газ? Вы понимаете разницу между Вт и куб.м.?
А ви розумієте що газ - це енергоносій, а струм - це енергія? І у більшості випадків технологія дозволяє заміните одне на інше. (двигуни, опалення тощо)

Ви перші на тему СРСР перейшли. Чи своє древно і не помітили?

Этот фонтан, да ещё на дермове, пропускаем.
Російський канал "Ностальгія". Ви вважаете що російська мова справді така дермова?


О дотациях? А кому доказать, вам? Это азбука, уважаемый. Учите матчасть.
Ні, довести затратність сонячних Е.С. Я вам вже вчетверте повторюю - ви схоже не здатні відповісти. Бо маячня доказів не має

Та от же вин... по-пид носом прям! А вы и не бачитэ?
Я не можу бачити те чого нема. І вам не раджу 2 роки вже за дефолт кажуть. От-ось, мовляв, наступного місяця. І все ніяк. Ото ж в Україні не економіка а , вибачаюсь, курва якась - все ганьбить і ганьбить вас, все не впаде

Во-первых, давайте не тыкать, я с вами свиней не пас.
Вибачаюсь, пане. А ви вибаюся що, пастух? Напевно читаєте багато...

Банківську систему підтримала держава лише і лише тому що банківська система НЕОБХІДНА і НЕЗАМІННА. Тобто життєво важлива для держави і більшості населення.

Наприклад вам. Ви навряд розумієте що пишите. Збитковість проектів хай оцінюють інвестори.

Якщо не цікаво - нащо вступати у диспут? Вас ніхто не примушував. Тож ви лише себе зганьбили. Андерстенд?
 
Как а попилить бабла? Это ли не главнейший смысл жизни? Хотя оно конечно альтернативные источники энергии это таки хорошо для страны, но ИМХО при планируемых увеличениях закупок газа данное заявление пшик, так как отсутствует стимул. Оно ведь как бывает можно производить что-то с малой затратой, но существует определённое лобби, производящее это что-то с в разы большыми затратами, но не пускающими "чужих" в "свой" сегмент рынка.



Припустимо що 2 МВт це не одне й те ж саме що 2 млрд. кубів газу, тому що певний тип газу, з певного родовища має свою енергетичну цінність(так саме так як їжа) і тому порівнювати вироблену енергію з кількістю енергоносія це як порівнювати... грішне з праведним, особливо коли ти не є експертом в цьому питанні.

Як сонячна так і вітрова енергетика для України не є збитковим, але є затратними і я б сказав дуже затаратним методами отримання промислової електричної енергії. По перше обладнання для виробництва Е.С. коштує чималих грошей, тому що в Україні, нажаль вже відсутні потужності для самостійного виробництва конкурентноспроможних генеруючих установок і їх доведеться закуповувати закордоном, по друге в Україні досить мала кількість территорій дозволяють видобувати електроенергію впродовж цілого року, що не дає можливості стабільно використовувати потужності з видобування електричного струму за цими способами. Це тільки мала частина аргументації проти.
Але все вище сказане не є ствердженням того що в Україні не може бути альтернативних джерел електричної енергії, це всього лише стверджує, що в промисловому використанні ці джерела не є прибутковим. Проте використання їх в приватному господарстві, як аварійного чи додаткового джерела є доцільним і економічно обгрунтованим, треба лише не базікати про стратегії розвитку, а всього лише прийняти декілька законів, врегульовуючих використання цих джерел.(згідно з діючим законодавством, використовуючи ці джерела електричного струму, можна легко отримати штрафні санкції від держави)
Цілковито згоден з декількома дописувачами, які вірно помітили, що немає жодного з 10 пунктів національного розвитку, який би ставив за мету відродження виробничого потенціалу нашої держави. Так згоден , що освіта важлива, деверсіфікація джерел постачання енергоносіїв важлива, але щоб все це реально втілити до життя потрібні гроші, багато грошей. А гроші просто з неба не падають, їх заробляють, саме заробляють, а не беруть з кишень агонізуючих підприємств, тобто заробляють - дорівнює підтримують підприємства а не добивають. Про це в цій так званій програмі розвитку ані слова, проте дії вказують на протибічне, з чого ж будемо субсидіювати освіту, деверсифікацію джерел енергоносіїв тощо. Ну не можливо брати і не давати чогось взамін, а саме це зараз діється. І що прикро подібні стратегії проголошуються щоб увести громадскість вбік від реалій сьогодення.

P.S. Мої вибачення що встряг до вашої дискусії.
 
Останнє редагування: