Hike Статус: Офлайн Реєстрація: 22.06.2006 Повідом.: 1453 04.06.2007 🔴 19:44 Повітряна тривога у Харкові! #41 Посилання видалено
Verwolf Статус: Офлайн Реєстрація: 10.05.2007 Повідом.: 100 04.06.2007 🔴 19:44 Повітряна тривога у Харкові! #42 Дракула 2: Последнее убежище. Игра с ахрененной атмосферой
Man With No Name M Статус: Офлайн Реєстрація: 08.04.2007 Повідом.: 6601 04.06.2007 🔴 19:44 Повітряна тривога у Харкові! #43 Renegade сказав(ла): эт что за зверь такой, 5.1 наушники? Натисніть, щоб розгорнути... Посилання видалено
Renegade сказав(ла): эт что за зверь такой, 5.1 наушники? Натисніть, щоб розгорнути... Посилання видалено
aDmit A Статус: Офлайн Реєстрація: 22.04.2006 Повідом.: 1888 04.06.2007 🔴 19:44 Повітряна тривога у Харкові! #44 Aladdin сказав(ла): Сall of cthulhu ессно прошел . Впрочем 2я часть менее интерестна,правда момент с двумя монстрами в ущелье напугал нинашутку) Натисніть, щоб розгорнути... игрушка супер, но всю я ниасилил. ну его в баню... еще седых волос мне не хватало. а разработчикам 5+
Aladdin сказав(ла): Сall of cthulhu ессно прошел . Впрочем 2я часть менее интерестна,правда момент с двумя монстрами в ущелье напугал нинашутку) Натисніть, щоб розгорнути... игрушка супер, но всю я ниасилил. ну его в баню... еще седых волос мне не хватало. а разработчикам 5+
Narrator N Статус: Офлайн Реєстрація: 05.06.2007 Повідом.: 23 05.06.2007 🔴 19:44 Повітряна тривога у Харкові! #45 носферату и кондемнед
Man With No Name M Статус: Офлайн Реєстрація: 08.04.2007 Повідом.: 6601 05.06.2007 🔴 19:44 Повітряна тривога у Харкові! #46 еще "Ундина" нервы потрепала