Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

РФ повідомила про успіхи на півночі та Куп’янському напрямку – що кажуть в ISW

Статус: Офлайн
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 212962
Адреса: Харків
348434628_981231336203930_2064722086981777934_n.webp


За
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Інституту вивчення війни (ISW), ситуація на фронті Харківщини стабільна, проривів ворога немає.


Так аналітики не змогли підтвердити заяви росіян про успіхи ЗС РФ на Південно-Слобожанському напрямку. Хоча раніше російський блогер писав, що окупанти просунулися на лівому березі річки Вовча та поблизу Синельникового.

Те саме стосується і Куп’янського напрямку – інформація окупантів про захоплення частини земель на цій ділянці фронту виявилася фейковою.

“13 і 14 жовтня російські війська атакували поблизу самого Куп’янська; на північ від Куп’янська поблизу Западного і в напрямку Кутьківки; на північний схід від Куп’янська поблизу Кам’янки і в напрямку Колодязного і Дворічанського; на схід від Куп’янська поблизу Петропавлівки; та на південний схід від Куп’янська поблизу Піщаного та у напрямку Курилівки”, – передають аналітики.

Ситуація на інших ділянках фронту – Великобурлуцькому та Борівському напрямках, – залишилася незмінною.

“Непідтверджені твердження: російський блогер стверджував, що російські війська просунулися вздовж лінії Мілове-Хатнє (південніше схід від Великого Бурлука)”, – зазначили експерти.

Читайте також:
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Автор: Николь Костенко

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу