Резерви перейменувальників

Статус: Offline
Реєстрація: 07.12.2022
Повідом.: 604
Пропоную всіх воїнів, що воюють з назвами та пам'ятниками відправити на фронт, де зараз відчувається нестача людей, хай ділом показують які вони патріоти і спочатку відвоюють наші території, а тільки потім отримують право їх перейменовувати.
Також особливо наполегливих треба перевірити чи не закінчується їх фамілія на "ов" або "ін" і чи не народились вони за часів радянського союзу і почати перейменування них самих.
 
В мене на ов
Я вже на фронті
Кацапської хуйні нам тут не треба
Не влаштовує ?
Чемодан - вокзал - расия
 
Пропоную тебе відправити на фронт.
 
Пропоную всіх воїнів, що воюють з назвами та пам'ятниками відправити на фронт, де зараз відчувається нестача людей, хай ділом показують які вони патріоти і спочатку відвоюють наші території, а тільки потім отримують право їх перейменовувати.
Також особливо наполегливих треба перевірити чи не закінчується їх фамілія на "ов" або "ін" і чи не народились вони за часів радянського союзу і почати перейменування них самих.
Не пори чушь, памятники и названия в головах людей - символизируют принадлежность территории к империи. И нифига ты тут не сделаешь, по крайней мере в кратко и среднесрочной перспективе, поэтому выход только один - переименование и снос.
 
В мене на ов
Я вже на фронті
Кацапської хуйні нам тут не треба
Не влаштовує ?
Чемодан - вокзал - расия
Тобто вам краще щоб гроші пішли на нові таблички, а не провізію та нові дрони?
 
Не пори чушь, памятники и названия в головах людей - символизируют принадлежность территории к империи. И нифига ты тут не сделаешь, по крайней мере в кратко и среднесрочной перспективе, поэтому выход только один - переименование и снос.
Я не проти перейменування, деякі назви цього вимагають, мене теж дратують преспішники красного терору на будинках нашого міста.
Та по-перше, не всі діячи, яких хочуть змінити були проти України.
По-друге, коли йде війна і всі ресурси країни повинні бути скеровані на перемогу, закупівлю обмундирування, зброї, провізії, на лікування поранених, на підтримку людей, що втратили житло, дітей, що втратили батьків, а не на нові таблички та документацію. Мої друзі, наші форумчани зараз на фронті, чи спасе їм життя ота табличка? Може хай краще спочатку хлопці повернуться додому, а потім будемо вирішувати, що і як перейменувати?
 
Не пори чушь, памятники и названия в головах людей - символизируют принадлежность территории к империи. И нифига ты тут не сделаешь, по крайней мере в кратко и среднесрочной перспективе, поэтому выход только один - переименование и снос.
Я думаю, навіть у дуже далекій перспективі - ніхто не буде вже поважати всю цю гидоту. Ми вже ніколи не повернемося до цієї рашистської ідеології. І це добре.
 
Я не проти перейменування, деякі назви цього вимагають, мене теж дратують преспішники красного терору на будинках нашого міста.
Та по-перше, не всі діячи, яких хочуть змінити були проти України.
По-друге, коли йде війна і всі ресурси країни повинні бути скеровані на перемогу, закупівлю обмундирування, зброї, провізії, на лікування поранених, на підтримку людей, що втратили житло, дітей, що втратили батьків, а не на нові таблички та документацію. Мої друзі, наші форумчани зараз на фронті, чи спасе їм життя ота табличка? Може хай краще спочатку хлопці повернуться додому, а потім будемо вирішувати, що і як перейменувати?
Ви або не розумієте, або робите вигляд, що не розумієте. Як же ваті хочеться будь якими способами, залишити оце імперсько-рашистсько-совкове! Тільки ми в чергове перейменуємо, або зносимо якісь рашистський памятник - як у вати відразу починає «підгорати»😂 Є фронт військовий, є інформаційний, є політичний, а є - ось такий ідеологічний. Це все елементи війни рашистів проти України. Елементи різних маніпуляцій. Досить!!!! Треба нарешті позбутися цього лайна, і поставити крапку. Перейменування вулиць, та демонтаж пам'ятників - це теж фронт між іншим. Ще й який. Бо русня воює з нами не тільки ракетами. Війна - це не тільки війскова передова. Там, хлопці теж роблять свою справу. Та це не означає, що не треба боротися з рашизмом, і на інших фронтах. Треба знищити все оце імперське.

А «не треба зносити, перейменувувати», чи як ви казали там, це рашистська риторика. Не треба нам цього. У своїй країні, ми будемо робити те, що будемо вважати за потрібне.

До біса рашистські нагадування😡

Слава Україні👏
 
Нахуй русню и это все нужно выпиливать в том числе и из голов горожан этого ватного города
Та чи русня недостатньо наробила, щоб такі думки випилити. А в кого ще не випилила, тим мабуть вже ніщо не допоможе. Є такі люди нажаль. В Харкові не знаю, а поза межами є.
 
Та чи русня недостатньо наробила, щоб такі думки випилити. А в кого ще не випилила, тим мабуть вже ніщо не допоможе. Є такі люди нажаль. В Харкові не знаю, а поза межами є.
Ну тебя ж вот устраивает ул.московская например
Так что да, ватанов дохуя осталось
 
отримують право їх перейменовувати
1. любая 100500я улица по горизонтали без привязки к припезденной традиции припезденной европы и самой припезденной ее восточной части называть улицы именами мертвых людей
2. расширять лексикон, потому что он очень беден даже если вместо п.1 следовать самой припезденной традиции в самой припезденной точке пространства времени
 
" Мої друзі, наші форумчани зараз на фронті, чи спасе їм життя ота табличка? Може хай краще спочатку хлопці повернуться додому, а потім будемо вирішувати, що і як перейменувати?"___
Ті таблички направлені в першу чергу в голови тих, що в тилу. І чому мільйон харків'ян не може одночасно робити сотні справ?
 
Пропоную всіх воїнів, що воюють з назвами та пам'ятниками відправити на фронт, де зараз відчувається нестача людей, хай ділом показують які вони патріоти і спочатку відвоюють наші території, а тільки потім отримують право їх перейменовувати.
Також особливо наполегливих треба перевірити чи не закінчується їх фамілія на "ов" або "ін" і чи не народились вони за часів радянського союзу і почати перейменування них самих.
альо, чмонька, я вже на війнонці, вже на 2й за ці 9 років.
Приїзди сюди - розкажеш нашим що називати ім"ям полеглих героїв за волю України це табу.
 
как по мне, мы достаточно посносили и попереименовывали. Не до этой хуйни сейчас в принципе. У кого там в голове проблемы совковые, эта хуйня не лечится такими методами и в принципе не излечима. А у кого ее нет, у того ее нет.

Сейчас бабло нада направлять в первую очередь на искалеченных бойцов. Нельзя кидать их 1 на 1. Вот это важно. Потому что это важный мотивационный или демотивационный фактор и для общества и для их побратимов. И в принципе это важно и правильно. Людям нада дать возможность жить а не существовать, и дать цель у кого нет.
Овер дохуя ща, и становится только больше. Мы ж не кацапы шоб сгрести всех калек и отправить за полярный круг догнивать
 
как по мне, мы достаточно посносили и попереименовывали. Не до этой хуйни сейчас в принципе. У кого там в голове проблемы совковые, эта хуйня не лечится такими методами и в принципе не излечима. А у кого ее нет, у того ее нет.

Сейчас бабло нада направлять в первую очередь на искалеченных бойцов. Нельзя кидать их 1 на 1. Вот это важно. Потому что это важный мотивационный или демотивационный фактор и для общества и для их побратимов. И в принципе это важно и правильно. Людям нада дать возможность жить а не существовать, и дать цель у кого нет.
Овер дохуя ща, и становится только больше. Мы ж не кацапы шоб сгрести всех калек и отправить за полярный круг догнивать
Это у тебя совковая проблема в том, что переименования - это ерунда. Удачные, толковые переименования могут сыграть важную роль..
 
Это у тебя совковая проблема в том, что переименования - это ерунда. Удачные, толковые переименования могут сыграть важную роль..
читай не через слово, попробуй вникнуть в написанное.

и приведи мне примеры, когда ждунов и местную вату переименование исправило. Так это не работает. Их только могила исправит.
 
читай не через слово, попробуй вникнуть в написанное.

и приведи мне примеры, когда ждунов и местную вату переименование исправило. Так это не работает. Их только могила исправит.
Между ждунами , ватой и патриотами нет четкой, легко видимой границы. Там очень плавный и подвижный, меняющийся переход... и как это работает понять не легко..
 
Назад
Зверху Знизу