Збір на FPV! Спільнота Стерненка

Письмо Зеленского Путину

А чем ты собираешься занять свой остаток жизни? В всу тебе нельзя, строить ты нихуя не хочешь...а чего ты хочешь по жизни?
Чтобы такие как ты стали наконец мужчинами, а не слюнтяями. Сльозы все не выплачешь, а если попал волею судьбы в ЗСУ, то воюй достойно и панику здесь не разводи. А то у тебя одни претензии и сопли.
 
Чтобы такие как ты стали наконец мужчинами, а не слюнтяями. Сльозы все не выплачешь, а если попал волею судьбы в ЗСУ, то воюй достойно и панику здесь не разводи. А то у тебя одни претензии и сопли.
Ух какой ты строгий....а нахуй пойти не хочешь, учитель?
Ті мне напоминаешь вот єтого персонажа:
 
Останнє редагування:
Риск есть, но он оправданный, выбивается главный аргумент у путиноидов. Зеленский не зассал, а вот хуйло зассыт и к гадалке не ходи. Если они его даже в наручники закуют, выигрыш будет за Украиной.

Чего именно не зассал Зеленский?
 
Зачем на самом деле Зеленский написал Путину письмо – Resuter
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Ця конспирологія Resuter більше нагадує "ти в мене така розумна, сама щось вигадай!" . "Сигнал для российского истеблишмента", "Позиция силы" - це найкраще роблять факти і комментар екскурсовода у вигляді листа до цих фактів нічого не додає. Чому б не розлядати найбільш очевидний наслідок цього листа - згортання переговорного тренду і віддалення миру, як і його ж цього листа мету? Хіба при переговорах с терористом що захопив десятки заручників цього терориста матюкають і пояснюють якій він мудак і невдаха? А коли в заручниках у террориста Путіна десятки мільйонів українців то так добре? З. дійсно міг би написати корисного для України листа до П. - пропозицію піти обом одночасно у відставку з обіцянкою не переобиратися в подальшому, щоби дати шанс для миру.
 
З. дійсно міг би написати корисного для України листа до П. - пропозицію піти обом одночасно у відставку з обіцянкою не переобиратися в подальшому, щоби дати шанс для миру.
А при чому тут до миру Зеленський?
Хіба справа в ньому ?
 
Ух какой ты строгий....а нахуй пойти не хочешь, учитель?
Ті мне напоминаешь вот єтого персонажа:
Пожилой избиратель и избираемый - зло! С возрастом у большинства фляга начинает ощутимо посвистывать. Знает, что лично ему мобилизация не грозит и умничает. Вегерас - из этой же богадельни.

Ну, а х.йла с трамплином в качестве примера избранных можно даже не приводить. Скоро - в ящик и под землю, им пох. Но они влияют на судьбы людей гораздо моложе себя. Платящих налоги, растящих детей и внуков...
 
В нем тоже...он неадекватно оценивает действительность.
А ты? Почему ты в ЗСУ,а не в тюрьме? Я тебя просвещу,гений - твоя служба тоже продлевает войну,а не приближает такой желанный худой мир. И к слову,не Зеленскому ли пеняют за лозунги "увидеть мир в глазах хуйла" и "надо перестать стрелять"?
 
З. дійсно міг би написати корисного для України листа до П. - пропозицію піти обом одночасно у відставку з обіцянкою не переобиратися в подальшому, щоби дати шанс для миру.
Це спрощення ситуації.
Справа не в хуйлі, а в росії, тимчасовим уособленням якої є путін.
Непряма аналогія, але близька.
Коли з трону пішрв Микола Другий, сіли інші, такого ж напрямку думок, аж до сталіна включно.
Лист цей не так до Путіна, як до Трампа. Навіть не до ЄС.
Головне там назва, лист миру.
А всередині хоч матюки будуть, не має значення.
Хоче Трамп від Зеленського миру - ось лист.
Війна продовжиться.
Але не до останнього українця, а до останнього нашого дрона, або ракети.
Наявність засобів вітчизняного виробництва вже відчувається навіть з моєї ями.
 
Назад
Зверху Знизу