Про любовь

Дятел звичайний 15.05.2024 Чернівці парк Жовтневий.
Вчора знайшла, верніше почула ще одне дупло з малюками, тобто трете і всі вони від 3 до 6 метрів від землі. Хоча знаю, що дятли великі робили дупла від 8 метрів і вище. Можливо папуги Крамера внесли свої корективи в Чернівцях. На одному фото видко місяць на фоні високого дерева з дуплом папуг.

1715886600912.jpg


1715886605603.jpg


1715886612320.jpg


1715886619855.jpg
 
Малюк дятла великого строкатого. Вже скоро стане на крило (зазвичай 2 тижня). Після буде скакати по гілкам біля свого дупла, а батьки ще днів 10 будуть підгодовувати перед вильотом в самостійне життя.

1715888329790.jpg


1715888326235.jpg


1715888322897.jpg
 
Маленьке польове мишеня, яке ще не вміє боятися людину, пташка - дитинча чикотені.

1715891655508.jpg


1715891661309.jpg
 
Маленький шпачок хоче їсти, хоч і виріс вже більше мамки))
Біля водоспаду Королівський, недалеко село Банилів-Підгірний, Чернівецької обл.

1716143645123.jpg
 
Все как у людей 😅
Да. У многих птиц птенцы покинув гнездо не становится сразу самостоятельными. Они селятся в ветвях рядом с гнездом (или на земле некоторые виды не имеющие бегающих врагов) и родители продолжают их подкармливать ещё некоторое время.
 
Чернівці. Сьогодні 22.05.24 нарешті вдалося сфотографувати малих папужців Крамера. Помітила движ три дні назад, но не була впевнена, що то саме малі, а не самець з самкою. Одне пташеня виглядає сьогодні майже весь час, коли немає батьків, а друге один раз лише вдалося сфотографувати. Скільки там малих, двоє чи троє поки невідомо. Ясно одне, що малі папужки вже зміцніли і стануть на крило найближчим часом.
Довідка на цей рахунок - папуга Крамера вважається моногамним птахом і створює пару на все життя, але не завжди так. Кладки яєць роблять у теплих країнах 2-3 рази на рік із (3-4 яйцями, які самочка висиджує 4 тижні. У холодніших країнах як Україна роблять лише одну кладку. Пташенята з'являються абсолютно голими і безпорадними, залишаються в гнізді 7 тижнів. Вигодовуванням пташенят займаються обоє батьків.

Вважаю, що свою місію я виконала та можу повертатися додому. Дуже рада, що змогла вам розповісти про гарних птахів та показати пташенят. Всім дякую за увагу❤
Сьогодні знімала проти світла, спробую ці дні ще зробити пару кадрів з малими в більш вдалий час...

1716400108345.jpg


1716400117561.jpg
 
Папужець Крамера 22.05.2024. Чернівці, парк Жовтневий.
Татусь пильнує за дуплом з малюками

1716400272966.jpg
 
Чернівці 24.05.24
Горобці хатні, прилітають нечасто на стару липу.
Пам'ятаєте малого в дуплі минулого тижня? Малий вже крепко тримається за стовбур, скаче по гілкам і ось ось полетить в самостійне життя. Батьки ще його підгодовують.

1716556416876.jpg


1716556423749.jpg


1716556431263.jpg


1716556407752.jpg
 
Папужець Крамера (пташеня)
Чернівці 24.05.24.
Спостереження разом з Yevheniia Yanish

1716652049046.jpg
 
Популярность становится угрожающей ;) на улицах люди здороваются, пресса интервью берет регулярно, кто очно, кто по телефону консультируется ;)
Животрепещущая мля тема - попугаи в Украине.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Вперше побачила пташку Пронурок біловолий 28.05.2024. На водоспаді Женецький Гук в Карпатах. Розташований на річці Женець, між масивами хребтів Яворника та Хом'яка-Синяка. Водоспад розташований на відстані близько 5 кілометрів від дороги Микуличин-Ворохта.
Випадково мене занесло сюди, шкода, що без оптики була, фото суто технічне.

1717165981973.jpg


1717165978575.jpg


1717165975146.jpg
 
Встретил интересную информацию на просторах, не могу не поделиться.

Є граблі, на які можна наступати практично щодня. У психологічній літературі ці граблі отримали назву «Парадокс Абіліна».
Абілін - це місто в штаті Техас. Він фігурує в назві завдяки реальній історії, яка трапилася з психологом Джеррі Харві. У спекотний літній вечір він і його сім'я нудьгували на ганку. І тут тесть запропонував:
- А чи не з'їздити нам в Абілін?
Абілін далеко, але кожен з присутніх погодився. Вони довго їхали по спеці до Абіліна, потім назад. Машина була без кондиціонера, тому вони перенесли чотири години суцільних мук. Після поїздки хтось сказав:
- Даремно ми туди поїхали!
І тут же всі заявили, що вони були проти цієї поїздки, але погодилися тільки тому, що думали, ніби інші її хочуть.
Харві писав:
«Ми, чотири досить розумних людини, з доброї волі тільки що проїхали 170 кілометрів по сумній пустелі з температурою, як у печі, і в густій хмарі пилу, щоб поїсти несмачної їжі в Абілінській забігайлівці, хоча насправді ніхто не хотів їхати».
Тобто люди добровільно погодилися на те, щоб зробити собі гірше, думаючи при цьому, що комусь від цього буде краще. Ви думаєте, це випадковість?
АБІЛІНСЬКІ ГРАБЛІ
- У резюме ви вказали,
що часто брешете, це правда?
- Ні.
Статистика показує, що на абілінські граблі люди наступають постійно. Здавалося б, в бізнесі всі люди серйозні і повинні відстоювати свою позицію.
Професор Джеймс Вестфаль провів цікаве дослідження. Він провів опитування, в якому брали участь директори акціонерних компаній. З'ясувалося, що більшість опитаних не висловлюються проти політики компанії, бо вважають, що інші цю політику підтримують!
Тобто всі проти, але голосують «за». В результаті група розумних людей дружно приймає безглузді рішення.
Одним з трагічних наслідків парадоксу Абіліна вважається катастрофа американського шатла "Челенджер" в 1986 році. При розслідуванні причин катастрофи з'ясувалося, що керівники НАСА ухвалили дуже дивне рішення.
Безпосередньо перед стартом шатла різко знизилася температура. Компанія «Мортон Тіокол», що займалася розробкою прискорювачів для шатлів, попередила керівництво НАСА, що при низьких температурах ущільнювачі відмовлять і можлива аварія.
Якби рішення приймав один чоловік, то, можливо, він міркував би так:
«Навіщо запускати "Челенджер" при мінусовій температурі, якщо можлива аварія і загибель семи членів екіпажу? Старт варто відкласти».
Але комісія міркувала зовсім по-іншому. Один з учасників наради обурено заявив:
«- Що ж нам - чекати, поки температура підніметься до одинадцяти градусів? А якщо це відбудеться не раніше за квітень ?! »
І всі дружно підтримали цей ідіотський виступ.
Вдумайтеся: конструктори системи проти запуску, тому що можлива катастрофа. Керівники польотів за запуск, тому що інакше ... зірветься план запусків. Але ж якщо буде катастрофа, то план запусків теж зірветься.
Але коли група людей вже потрапила в психологічну пастку, то логіка перестає працювати.
Був відданий наказ на запуск. І 28 січня 1986 року на 74-й секунді після старту космічний корабель «Челенджер» вибухнув через відмову ущільнювачів. Загинули сім членів екіпажу. Тут треба зауважити, що після катастрофи вся космічна програма США була зупинена на два з половиною роки. Це ціна, заплачена за потрапляння в парадокс Абіліна.
Якщо навіть під час обговорення таких відповідальних проектів люди потрапляють в абілінську пастку, то в повсякденному житті ця пастка підстерігає на кожному кроці.
У ЧОМУ Ж ПРИЧИНА?
Як це не дивно, але потрапляння людей в цю пастку пояснюється глибокою психологічною проблемою.
Ви наступаєте на абілінські граблі в той момент, коли думка інших про вас стає важливішою, ніж ваше життя.
Замість досягнення своїх цілей ви починаєте думати про те, як будете виглядати в очах оточуючих. Якщо взяти керівників НАСА, то вони думали, як вони будуть виглядати, якщо зірвуть план запусків. Це переважило міркування про безпеку астронавтів.
ЧЕСНЕ БАЖАННЯ
Душа просить спокою,
серце просить любові,
тіло просить сексу.
Нікому нічого не даю:
всі сидять злі.
Парадокс Абіліна багаторазово підтверджувався психологами в найрізноманітніших соціальних групах. Всі наполегливо діють собі на шкоду, діючи нібито в інтересах інших. Такий прикольний спосіб дружно зіпсувати собі життя.
Абілінські граблі починаються з думок:
Що він про мене подумає?
Що люди скажуть?
Я як всі.
Як тільки думка людей про вас стає важливішою за ваші інтереси, то не дивно, що ви приречені смажитися на сонці і ковтати пил по дорозі до Абіліна.
Єдина втіха, що ви туди поїдете не один, а в компанії таких же стурбованих. Стурбованих чужою думкою.
Кожен раз, коли ви чуєте фрази:
Я для нього пожертвувала всім
Я все роблю заради компанії
Я живу заради сім'ї
знайте, що насправді ці люди живуть заради чужої думки про себе. Псуючи заради цього життя собі і оточуючим.
Щоб уникнути цієї пастки, потрібно зрозуміти наступне: ви можете знати тільки свої думки. Про думки інших ви можете лише здогадуватися. Навіть коли вони щось говорять, то не факт, що вони так реально думають.
Тому, набагато краще опиратися не на домисли про те, що хтось щось скаже, а діяти, виходячи зі своїх бажань.
Тому краще всього говорити те, що ви хочете і спостерігати за реакцією на це. Уявімо на секунду, що в цій компанії на ганку кожен чесно сказав, чого він хоче. Можливо, бажання би збіглися, а можливо і ні. Але в кожному разі, ніхто б не став псувати собі життя.
Хтось пішов би за холодним лимонадом, хтось вирушив би купатися, а хтось приніс би вентилятор. Розумні люди завжди можуть зробити життя кращим.
Так що коли ви прямо і чесно говорите про те, чого ви хочете, то ви, як це не дивно звучить, допомагаєте іншим втілювати їхні бажання.
Виконуйте свої бажання
і чесно говоріть про це.
Цим ви зробите
життя кращим собі та іншим.
 
Назад
Зверху Знизу