Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Працівниця метро у Харкові врятувала жінку, яка впала з ескалатора (фото)

Статус: Офлайн
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 212387
Адреса: Харків
2025-09-09-10.48.39___.webp


Історію порятунку пасажира підземки в Харкові розповіли у КП “Харківський метрополітен”.

Інцидент стався на станції метро “Академіка Барабашова”. Тоді пасажирка Наталія втратила рівновагу та впала з ескалатора. В результаті вона отримала серйозну травму – почалася сильна кровотеча. У КП акцентують: це сталося через необережність самої жінки.

“У ті хвилини вирішальною стала швидка реакція чергової по залу служби пасажирських перевезень Вікторії Дриги. Завдяки отриманим навичкам на тренінгу з домедичної допомоги вона діяла впевнено: зупинила кровотечу, використала необхідні засоби з аптечки та викликала швидку допомогу”, – зазначили на підприємстві.

У Харкові в метро врятували жінку

Фото: КП “Харківський метрополітен”

У такий спосіб вдалося стабілізувати стан жінки до приїзду “швидкої”. Вже після цього медики госпіталізували жінку та зашили рану.

У Харкові в метро врятували жінку

Фото: КП “Харківський метрополітен”

“Приблизно через півтора — два тижні Наталія прийшла подякувати за надану допомогу. Наразі вона відновлюється і з вдячністю згадує той день, коли професійні дії працівниці метро допомогли уникнути небезпечних наслідків”, – додали у КП.

Читайте також:
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Автор: Николь Костенко

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу