podus P Статус: Офлайн Реєстрація: 02.07.2006 Повідом.: 626 09.01.2008 🟢 18:40 Відбій повітряної тривоги #21 Av1567 сказав(ла): Братва, киньте пару адресочков, где можно взять коммуникатор. Натисніть, щоб розгорнути... у нас https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=98248
Av1567 сказав(ла): Братва, киньте пару адресочков, где можно взять коммуникатор. Натисніть, щоб розгорнути... у нас https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=98248