ПолитLOL - тема только для картинок, анекдотов и.т.п., связанных с политикой

Статус
Тема закрита
kosh_agach_021.jpg

-0118.jpg
 
Разница хоть и не большая, но всё же есть. В Украине из сруба и шпал дома не строят, всё таки всё цивилизованнее, если присмотришься к строениям))
 
Разница хоть и не большая, но всё же есть. В Украине из сруба и шпал дома не строят, всё таки всё цивилизованнее, если присмотришься к строениям))

!?!?!?!?!?!?!?!

hata.jpg


Тисанина, дранка, глина - чисто технология девочка:

excursion_tours_ukraina_kiev_gruppovie_turi_turincludes__4.jpg


77526234_selo1.jpg
 
Останнє редагування:

......................................__.
.............................,-~*`¯lllllll`*~,
.......................,-~*`lllllllllllllllllllllllllll¯`*-,
..................,-~*llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll*-,
...............,-*llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll.\.
.............;*`lllllllllllllllllllllllllll,-~*~-,llllllllllllllllllll\
..............\lllllllllllllllllllllllllll/.........\;;;;llllllllllll,-`~-,
...............\lllllllllllllllllllll,-*...........`~-~-,...(.(¯`*,`,
................\llllllllllll,-~*.....................)_-\..*`*;..)
.................\,-*`¯,*`)............,-~*`~................/
..................|/.../.../~,......-~*,-~*`;................/.\
................./.../.../.../..,-,..*~,.`*~*................*...\.
................|.../.../.../.*`...\...........................)....)¯`~,
................|./.../..../.......)......,.)`*~-,............/....|..)...`~-,.
..............././.../...,*`-,.....`-,...*`....,---......\..../...../..|.........¯```*~-,,,,
...............(..........)`*~-,....`*`.,-~*.,-*......|.../..../.../............\........
................*-,.......`*-,...`~,..``.,,,-*..........|.,*...,*...|..............\........
...................*,.........`-,...)-,..............,-*`...,-*....(`-,............\.......
......................f`-,.........`-,/...*-,___,,-~*....,-*......|...`-,..........\........
 
Ну, ты не юморишь вовсе... Ты исходишь на имно

Я юморю, а ты комментируешь мои картинки на полном серьёзе и сам исходишь на имно, вот, например, сейчас запостил полугодичный боян и если я уже отсмеялась глядя на это, то я по-твоему не юморю или должна с НГ до сих пор смеяться?
 
Я юморю, а ты комментируешь мои картинки на полном серьёзе и сам исходишь на имно, вот, например, сейчас запостил полугодичный боян и если я уже отсмеялась глядя на это, то я по-твоему не юморю или должна с НГ до сих пор смеяться?

Неважно... продолжаем:

s640x480.jpg


Интересный туалет построили в Грузии... их видимо зациклило на открытости...

fa92a4e7236b.jpg
 
Останнє редагування:
Интолерация в эмигрантском журнале 20-х годов. "Это было уже тогда"

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


А вот ещё хорошая:

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Мне он не нужен, это вы исконные росияне рождаетесь с царем в голове.
Без барина вам нельзя.

Откуда ты сделал вывод, что я исконный россиянин? :кручусь:

Валерій БЕБИК

Тисячолітня Україна: Енеїда – Шумер – Троя


Шумер

Ім'я цього самого бога Енліля згадується і в численних археологічних та історичних джерелах Шумерської цивілізації (V–ІІІ тис. до н.е.), що була локалізована на території сучасного Іраку – в басейні річок Тигр і Євфрат.

Як то кажуть, Богу – Богово, а кесарю – кесарево... Навряд чи є випадковістю й те, що царі в стародавньому Шумері називалися енсі, хоча використовувався й титул лугаль [3].

Відомий сходознавець Л. Васильєв стверджував, що загадка шумерів і досі не розгадана і додавав: «...шумерська мова значно відрізняється від групи семітських мов, поширених серед більшості давніх мешканців близькосхідної зони» [3, с. 84]. Свого часу було доведено (Е. Церен, 1966 р.), що корінні шумери мали негроїдні риси обличчя, а в царських могильниках були поховані особи «нордичного» типу. Понад те, царів Ура (одного із шумерських царств) в останню путь «чомусь» проводжали на санях (як, до речі, й перших єгипетських фараонів) [11, с. 173]. Вельми цікавий «національний звичай» як для країни зі спекотним, посушливим кліматом, де в принципі не буває снігу?..

Отже, висновок очевидний: малою батьківщиною шумерів (принаймні їхньої арійської еліти) була, найімовірніше, територія сучасної України!

Джерела

1. Березанська С. С. та ін. Давня історія України. – К., 1997.

2. Білоусько О. Україна давня: євразійський цивілізаційний контекст. – К., 2002.

3. Васильев Л. С. История Востока. В 2-х томах.– М., 1998. – Т. 1.

4. Кифишин А. Г. Древнее святилище Каменная Могила. Опыт дешифровки протошумерского архива ХІІ–ІІІ тыс. до н.э. Т. 1. – К., 2001.

5. Клочко В. І. Народи моря і Північне Причорномор'я // Археологія. – 1990. – № 1.

6. Повесть временных лет // Под ред. и с предисл.
В. П. Андриановой-Перетц.– М.; Л., 1950.– Ч. 1.

7. Рагозина З. Л. История Мидии, второго Вавилонского царства и возникновения Персидской державы. – СПб., 1903.

8. Ричка В. Княгиня Ольга. – К., 2004.

9. Стурлуссон С. Круг земной.– М., 1980.

10. Тит Ливий. История Рима от основания города. В 3-х томах. – М., 2005

11. Церен Э. Библейские холмы. – М., 1966.

12. Энциклопедия «Слова о полку Игореве». В 5-ти томах. – СПб, 1995. – Т. 5.
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу