PlayStation 4

Так, намутив собі слімку 4. Тяжкенька. Пластик тонесенький усе прогинається, скрипить. Таке собі, як для світового продукту. Але! Є привід лесбо-дівчинку зіграти. Треба тепер намутити копію гри.
 
Накружив TLOU 2, через годинку вриваюся.
 
Гра вражає, я про TLOU 2. Логічна розв'язка приблизно. Те що зробив ГГ минулої частини не змогло б його минути ніяк, хіба що він помер. Звук просто офігезний, граю в оригіналі з субтитрами для невеликої допомоги. Голос Еллі класний. Картинка теж норм, на PS4 PRO мабуть трохи краща. На 5й ще мабуть краща.

Взагалі грати на PS 4 трохи приємніше, ніж на попередній. Геймпад не такий дубовий, консоль не чути ніяк,якось глядів чи ввімкнулася.

Сумно, що грати нема що окрім трійки ексклюзивів. Більша частина ігор є на ПК, де керування зручніше. І ті я вже спробував або закінчив.

Найтупіше меню яке я бачив, це меню PS4. На 3й зручніше. Дуже багато впхали для підвищення продажів. На постійний геймінг мені не підійде
 
Коротше кажучи, залип я в TLOU 2. Кривава та жорстка гра. Тут ти ставиш пастку з вибухівкою, що аж розриває ворогів, а тут подруга з якою переспала головна героїня каже, що вона вагітна. О таке кіно)) Після апокаліасису таке враження, що люди не відновлюють цивілізацію, а просто дорізають одне іншого
Тут хлопчики та дівчатка вирішили підкрастися з тилу, коли я був зайнятий зброєю
IMG_20230701_181049348_HDR.jpg
 
Останнє редагування:
Гра виявилася дуже довгою. Настільки, що починаєш бачитти ідиотизм. Двері зі скляними віконцями чи дуже широкою решіткою треба відкривати через підвал. Тобто лізеш у щілину, підніаєшься з підвалу і на дверях провертаєш замок, все двері відчинені. Але можна було просунути руку в віконце і відчинити швидше. По ходу гри головні герої знаходять театр. У ньому є генератор. Він працює, все добре. Але ці тупі громадяни суцільного апокаліпсису де життя не життя, а виживання, повмикали усі лампочки в театрі. І паливо чомусь не закінчувалося дні 3-4. А ще вулиця вся світилася через вікна того театру, заходь і грабуй, вбивай та гвалтуй. Бо тут постійно когось грабують, ріжуть і вішають. Плавання у одежі з рюкзаком, купою зброї це нормальна тема. Гра достатньо одноманітна і поки що все зводиться до помсти. Не одної навіть, вся гра це про помсту. Така глобальна тема і так мілко плаває.

Але незважаючи на це все, кривава жатва достойна. Відриваються кінцівки, ріжуться горлянки, простірлюються пики. Крові море. Чувака якось підвішали на вуличному ліхтарі, а поки він скиглив йому випустили кишки. Звуки дуже ефектні. Вибухи це шедевр. Граю в навушниках, якось йобнуло так, що я ледь з кріслом не перекинувся.
 
Закінчив TLOU 2, субтитри дивлюся.

Сильна штука. Довга та сильна, депресова, кривава, але сильна. Лесбухи тут в самий раз, гармонічно. Але вони курва впихнули дитятко трансгендера та відношення батьків до цього, традиції, релігію. Це пиздець)))

Тупняк є, кіна вагон, геймплей одноманітний, крові цілий поїзд з бочками, місцями можна какульку відкласти, картинка красива, звук відпад, акторська гра та діалоги супер. Грати тільки в оригіналі.

Майже хепі енд.
Головна героїня вижила, чекаємо TLOU 3.
 
Намутив собі Order 1886. Картинка хоч і мутна, але деталізація вогонь. Гра вийшла в 2015 році. Поки що відбувається на екрані щось незрозуміле. Стрілянина якась недолуга, або це наслідки керування стіками. Зате тема пісунів та цицьок розкрита майже з самого початку
 
Грати тільки в оригіналі.
я про це писав ще хз коли.
Да в 20 році влітку за тижень після виходу й писав)
Я в кацапську версію грав(. Пройшов й пройшов.
Але справжні емоції отримав коли передивився головні мувіки в оригіналі.
Ссані кацапи все всрали.
При чому актори реально нормальні, але режисер чи хто там, мудак абсолютний - забув сказати акторам що та як грати.
Вони то грають норм, але інколи.
Остання сцена просрана повністю - сцена, що перевертає все, в черговий раз, але все ж дає розуміння всього та ставить крапку.
Підори кацапські.
Ніколи більше не гратиму в будь-які локалізації.


пс - пам'ятаю як після першої тлоу кацапи вийобувались типо їх локалізація краще.
1 - вона справді була краще. Там дуже бігла англійська та її важко сприймати.
2 - кацапи вийобувались типо в них еллі озвучує дівчина, коли в оригіналі ешлі джонсон, якій 30. І я згоден, що озвучка в кацапській локалізації тоді звучала більш аутентично з-за цьго. Але для 19 річної еллі озвучка "дорослої" жінки, ще плюс 7 років, вже виглядала ок.
 
Ні! Зараз заявляю зі всією відповідальністю, що кацапська локалізація обох частин фуфло. Нема тої атмосфери. Та й вони часто перекручують, або пропускають. Хоча голос Всєволода Кузнецова просто вогонь. І ще, англійською Джоель звучав як Джул. "У" трохи пом'якшена в сторону ю.
я про це писав ще хз коли.
Я пам'ятаю))) Я тоді хуйню поров)
Відносно недавно пройшов першу на ПК і другу на PS. Можна сказати не виходив з гри. Піздаті голоси, гра. Кацапську навіть не вмикав, тільки субтитри, бо невистачає англійської. І ті субтитри халтура.
В першій частині голос у Еллі був дуже дорослий, а на ПК вона виглядала теж не малороківкою))

А от в Ордер 1886 прийшлося увімкнути локалізацію, справжня англійська це пекло для вух. Боюсь пропустити тонкі деталі.
 
Останнє редагування:
Дограв Order 1886. В грі є атмосфера та декорації і більш нічого. Якась суміш Ван Хелсінга та Іншого світу в Лондоні 1886 року. Було один раз цікаво в психушці, коли вискочив лікан здоровенний. Головний герой назвав його древнім. О! Думаю, що попер сюжет. Хуй там! Таке враження, що гру порізали. За фул прайс не рекомендую.

Картинка мильновата, але деталей просто капець. В дерижаблі в кабіні всі стрілочки манометрів рухались. Тексти на ящиках, різні газети детальні, фото. 250 грн за аккаунт з грою в самий раз, там ще й виявились три частини Анчартед.
IMG_20230930_220944857_HDR.jpg
 
Взяв підписку на ПС 4, зараз на роздачі Calisto protocol. Ну таке. Дед спейс по ярче.
Графа слабовата на слімці та й сама слімка по потужності смоктала вже на виході. Треба ПС 5, щоб побачити деталізацію. А ле гра того не варта, симулятор відкривання дверей руками. Звуки жахів, це ті що створюють атмосферу, дуже дратівливі та нав'язливі. Гра ні грамульки не жахає, спати захотілося. Місцями тикаюсь носом, як сліпе кошеня в пошуках куди йти.
Космічна пральна машина з лампочкою всередині, як у холодильника
IMG_20231021_223342647_HDR.jpg
 
Едріть мою сардельку! Це сама безглузда копіпаста відомої гри. Це як в кіно, від режисера якогось там блохбастера, а насправді хуєта. Всі грощі пішли на малювання нескінечної кількості трубочок, перемичок, дротиків, лампочок, кнопочок навіть там, де це не треба. От ви бачили у трубі вентиляції кабель зі розподільчими щитками, а вентиляцію з купою перешкод для проходження повітря? То пограйте у Калісто протокол. А ще фішка гри, це рукопашка. І персонаж інвалід, а дядьки навпроти дужі хлопці. Входиш у контактний бій з кратно сильнішим супротивником з патиком!!! Чи не могли б розраби заточити іншого патика із заліза і дати ГГ? А ще, а ще є принтер зброї, патронів, її улачшатєль і аптечок. Але є нюанс - потрібні гроші (кредити) І вони випадають з трупів, треба розтовкти ногою той труп. Це пизда! Безглуздя шкалить, таке враження, що хлопці з теплих кабінетів не бачили взагалі життя і про космічну в'язницю намалювали гру з труднощами виживання подивившись всі фільми та ігри подібні минулих років. Наліпили всього по троху.

Двері, двері, двері, двері... Самий тупий геймплей - шукати запобіжники для дверей. Знайди вхід в приміщення, щоб знайти вихід з приміщення. Незрозуміло з чого почалось все, лівакові персонажі з'явилися і зникли. Вороги однакові. Лабіринти також. Ціна цій хуйні 209 грн зі всіми націнками.

Ось з чим має справу ГГ
IMG_20231022_165203793_HDR.jpg
 
Останнє редагування:
Я тут прикинув буй до носа і вирішив, що хочу PS5. Але вона така уєбанська, цей білий комірець графа Дракули... Навіть фатка ПС4 виглядає круче. Самий крутий і зрозумілий дизайн, на мою думку мала ПС2 слімка без глянцевих кришок, якась там 7ххх серія. ПС 3 це взагалі жах. А самий крутий мені здається в консольний дизайн Бокс 360 слім був
 
Останнє редагування:
Добив я те Калісто протокольне.
Стандартне кіно про вірус, про таємні спільноти та змови. Але гра не завершилася, є натяк на другу частину.

Почав Horizon Forbidden West. Картинка дуже яскрава! Дубляж кацапський такий собі, прісний
 
Останнє редагування:
Картинка в Horizon класна!
IMG_20231028_221054692_HDR.jpg
Але гра дуже нагадує Far Cry Primal. Суттєва відмінність - це машини. А так купа гір, галявин, водоспадів, лісів. Тваринки під ногами скачуть і племена з луками, стрілами, списами
 
Ще один плюс до придбання ПС5, або ПС4 про - Соні продовжило бескоштовно підписку на 30 днів. Братуха вже рік не платить за Базову, у мене Екстра.

До речі Horizon Forbidden West дуже нудна. Багато біганини, сюжетік наче цікавий, але кількість фарбованих папуасів всіх видів та кольорів просто поза межею. А головна героїня дахом їде. У неї нав'язлива думка, що тільки вона врятує весь світ прямо із Америки. Для інформації, має зникнути все живе. Ще раз...
Взагалі гра варта уваги, особливо любителям геймплею а ля Асасінс Крід, Фар край
 
Ну шо, хлопці, з'явилась на світ PS5 Slim. Налітай
 
Назад
Зверху Знизу