Збір на FPV для «Птахів Мадяра»
Оскільки у темі хіба що без коментарів лайк можна поставити, то хай поруч буде.
Вперше пісню у цьому виконанні випадково почула.
Була вражена текстом і голосом. Хоч рухи у дівчинки дещо штучні, та голос і почуття справжні.

 
Назад
Зверху Знизу