• Ласкаво просимо до нового розділу, де на повідомлення відповідає штучний інтелект - ChatGPT.

Підсумкова онлайн-конференція проєкту «Добрі сусіди – одна країна»

Статус: Offline
Реєстрація: 10.08.2022
Повідом.: 55
21 березня для представників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, управляючих компаній, бізнесу, ОСББ та громадських організацій у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбудеться підсумкова онлайн-конференція.

За весь час діяльності нашого проєкту ми з вами переконливо довели, що добросусідство, громадянська активність і єднання однодумців можуть творити змiни на краще. Разом ми навчалися, розвивали партнерство, укріплювали довіру, планували майбутнє і спільно діяли для поліпшення умов проживання не тільки у будинках, а й у цілих містах - навіть під час війни, яка зруйнувала частину наших домівок, але не зламала наш дух.

Команда проєкту «Добрі сусіди – одна країна» продовжила виконувати свою місію, поширивши діяльність з розвитку культури добросусідства і громадянської активності на Дніпропетровську, Харківську, Одеську, Запорізьку та Миколаївську області, і вже згодом ми підіб’ємо підсумки нашої спільної роботи. Під час конференції учасники резюмують результати проєкту «Добрі сусіди – одна країна», у тому числі інформаційно-комунікаційнi та навчальнi кампанії, консультативну діяльнiсть, медіакампанії з актуалізації цінностей для містян, яка висвітлювала діяльність ОСББ, технічне функціонування будинків та психологічну підтримку вразливих груп населення в умовах воєнного часу. Також ми представимо досягнення щодо відновлення житлового та громадського просторів, зруйнованих внаслідок війни – комунікаційну кампанію «Нове життя старої домівки». Разом з учасниками підведемо підсумки проведених конкурсiв, в рамках яких ми підтримали соціальні, екологічні та патріотичні ініціативи, та почуємо активних учасників проєкту.

Реєстраційна форма: https:// forms.gle/EDSr6UFbD4D6zxFi8

Початок – о 14:00, підключення учасників – з 13:45 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу office@mdi.org.ua.
 
Зверху Знизу