отношение украинцев к выехавшим за границу согражданам

Кого з вказанних людей ви засуджуєте?

  • 38-річну жінку, яка має неповнолітню дитину. Вони виїхали до Європи, а її чоловік залишився тут

    Голосів: 7 2.0%
  • 25-річну дівчину, яка незаміжня та не має дітей і яка виїхала до Європи.

    Голосів: 16 4.5%
  • 72-річного професора, який на момент вторгнення перебував у Європі і залишився там

    Голосів: 3 0.9%
  • 31-річного чоловіка, який на момент вторгнення працював у Польщі і вирішив поки не повертатися

    Голосів: 30 8.5%
  • никого из перечисленных не осуждаю

    Голосів: 316 89.8%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    352
...
На вопрос "где осесть" каждый отвечает по своему, в зависимости от вкусов, возраста, наличия денюх и так далее.
А мы так надеялись!
це у Хідра така ейфорія тому що не зтикався з єбанутими мусорамі у Харкові 🤣
 
В аптеці в Німеччині антибіотики відпускають тільки по рецепту лікаря .Лікарі рідко призначають антибіо при застудах - це поперше, а по друге - треба в черзі до лікаря постояти - це десь до травня черга підійде ))))))))
Бо тільки варвари п"ють антибіотики при звичайній застуді 🤡🤡🤡
 
це у Хідра така ейфорія тому що не зтикався з єбанутими мусорамі у Харкові 🤣
Ну шо значит с мусорами? Что бы с серьезными чинами - так я даром не интересен таким.
А с обычными патрульными - таким я могу и хуем по губам провести, если будут пиздеть.
Хотя сколько патрульных не видел - все были более менее в адеквате, один только на Высоком мне хамил, я его на хуй послал и все.
 
И где искали? Может в аптеке стоило для начала поискать? :незнаю:
Не. В запасах у знакомых девочек. Тут я даже не рискнула к семейнику идти. Во-первых, без термина, во-вторых, без высокой температуры.
 
через вас все, паразитів-туристів, біжите стадом як обосрані в мегаполіси 🤬
Знаешь в чем между нами разница? Я могу в любой момент развернуться и уехать в другую страну. Или домой. А ты - нет. Ты уже раб
 
Чуєш , а ти мені тачку з німеччини можеш перегнати в неньку ? Які там ціни напередодні різдва ?
Ах , різдво , це мабуть торгівля завмерла на тиждень-два ?..
Взагалі цінами на автівки не цікавилася. У мене ж є своя.
 
Из нас двоих истерика не у меня ;)
Та тут скільки таких... співвітчизників)
Уже ніхто не дивується. Такі перші бігли нашим гілки в колеса вставляти.
паразитів ніде не люблять. І німці і французи та всі інші скажуть тобі теж саме. Але ж ти тупорила та не розумієш ніякої мови крім рашистської 🤷‍♂️
 
Та я знаю що є , як же тобі без автівки .
Попадались об'яви - продаж на авторіа - тільки машина в німеччині . До речі - як правильно писати -чч- , чи -тч ? Пробую мову вдосконалювати, від руснявої мови на ригачку тягне )) , а українську призабув . Нічо, вибалакаємося. ))
Я до мов ставлюся спокійно. Бо під яким соусом тоді подавати моє вивчення мови Гітлера?)))
 
паразитів ніде не люблять. І німці і французи та всі інші скажуть тобі теж саме. Але ж ти тупорила та не розумієш ніякої мови крім рашистської 🤷‍♂️
Німецький уряд каже інше. Не тільки каже, а й фінансово підтверджує. А ти - то таке, звичайна нікчема. Нічим не кращий кацапів, хоч і за мовою ховаєшся
 
Німецький уряд каже інше. Не тільки каже, а й фінансово підтверджує. А ти - то таке, звичайна нікчема. Нічим не кращий кацапів, хоч і за мовою ховаєшся
а, ну напевно дітей ваших заберуть, вони ще потрібні. Так що живи ні про що не турбуйся)
 
а, ну напевно дітей ваших заберуть, вони ще потрібні. Так що живи ні про що не турбуйся)
До погроз про те, що авто заберуть, я вже звикла. А це вже щось нове! Мєтодічку обновілі?)))
 
Назад
Зверху Знизу