Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Обстріли за добу: ****сти просто нищать цивільну інфраструктуру

Статус: Офлайн
Реєстрація: 19.04.2010
Повідом.: 23611
Адреса: Харків
Дві цивільних людини травмовано

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали Харків і 5 населених пунктів Харківської області.

Минулої доби війська рф били з різних видів озброєння по населених пунктах Ізюмського, Лозівського та Куп’янського районів. Проти мирного населення окупанти застосовували авіабомби та безпілотники. Про це йдеться у зведенні ХОВА та поліції.

Через авіаудар по села Катеринівка Великобурлуцькій громаді пошкоджено будинки. Травмована цивільна жінка, розповіли в поліції.

У Лозівському районі внаслідок обстрілу БпЛА пошкоджено електромережі та залізнична інфраструктура. Постраждав 49-річний чоловік, якого доставили до лікарні.

Також ворог атакував БпЛА Слобідський район Харкова.

Озброєння та руйнування​


Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння:

  • 3 КАБ;
  • 15 БпЛА типу «Герань-2»;
  • 2 БпЛА (тип встановлюється).

Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:

у Куп’янському районі пошкоджено 8 приватних будинків, адмінбудівлю (с. Катеринівка);

у Лозівському районі пошкоджено залізничну інфраструктуру (с. Нове, с. Орілька), енергетичну, залізничну інфраструктуру (с. Герсеванівка).

Ситуація на фронті​


На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони відбили шість атак противника у районах Синельникового, Вовчанська та у бік Колодязного.

На Куп’янському напрямку відбулося шість атак окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника у районах Куп’янська та у бік Піщаного й Новоплатонівки.

Джерело: 057.ua

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу