Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Обстріли Харківщини: під ударом складські приміщення та насіння

  • Автор теми Автор теми 057.uа
  • Дата створення Дата створення
Статус: Офлайн
Реєстрація: 19.04.2010
Повідом.: 22774
Адреса: Харків
Доба на Харківщині пройшла без жертв серед цивільних

Ворог продовжує бити по Харківщині.

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали три населені пункти Харківської області. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

На щастя, внаслідок обстрілів немає постраждалих, доповів він.

Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння:

  • 1 КАБ;
  • 7 БпЛА типу «Герань-2»;
  • 1 fpv-дрон.

Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:

  • у Богодухівському районі пошкоджено приватний будинок, господарчі споруди, електромережі (село Тимофіївка);
  • у Куп'янському районі пошкоджено складське приміщення, насіння пшениці та соняшника (селище Великий Бурлук);
  • у Чугуївському районі пошкоджено непрацююче підприємство (місто Чугуїв), приватний будинок (село Білий Колодязь).

Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 169 людей. Залишилася 68 людей. Всього від початку роботи в Пункті зареєстровано 3725 людей.

Упродовж минулої доби зафіксовано 151 бойове зіткнення. На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони відбили 7 атак противника у районах Вовчанська, Красного Першого, у бік Западного та Бочкового. На Куп’янському напрямку відбулося 4 атаки окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника у бік Мирного.

Джерело: 057.ua

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу