Обновки

У меня медиаконвертер и роутер с 5g жрут около 0.4-0.6A 12v
Как раз питаются от аккумов шуруповерта.

А для ноута, на случай полного блекаута, купил автомобильный свисток с usb-c 100w (Baseus) и повербанк 65w
И судя по powertop, ноут потребляет вообще фигню, да и аккума хватает часов на 5
У мну медик ест 150, роутер 100. Это 5ж у тебя жрёт столько?
Переглянути вкладення 13214442
 
Ищи "картель авто" , по моему.

Автобусы по городам Европы.

Берут посылки , вроде бы 1.5Евро за кило . Не знаю , насколько это для тебя адекватно.
Найду контакты, скину в личку .
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


+38 067 845 70 00
+38 095 221 81 17

Юлія дала номер перевізника, але він не відповідає. Відправив через інших людей. Ціни 1.5-2Є / кг. На митниці жодних проблем.
 
Останнє редагування:
Залишив вчора таз на сто, попросив замінити мастило, фільтри та пофіксити задні гальма. Сказали зателефонують, як буде готово. Ніхто не подзвонив, сьогодні прийшов до них сам. Карткою оплатити не вийшло, термінал приймає лише європейські картки (платіж не проходить, видає помилку). Прогулявся до банкомата.

Гальма ніхто не чіпав (вони гудять ппц, їхати не можна). На питання "я ж просив гальма також" - різко почали забувати англійську, але запропонували окремо записатися на ремонт гальм на 14-те грудня. Записався, тому що інших варіантів немає. Всі плани пішли за рускім кораблем.

П.С. хтось знає як швидко та за адекватну ціну відправити десь 100+ кг генераторів та аккумів до України?

Залишив таз, наступного дня забрав. Гальма "зробили". Задні колодки не міняли, сказали що вони норм, тільки почистили. Знижку від початкового прайсу звісно ж ніхто не зробив. Прокатився. Гул нікуди не дівся, але звук змінився (я так вважаю, що зник гул від барабанів). Вертаюсь на сто, питаю що за хрінь?? Кажуть ну там ще треба замінити підшипники але нічого страшного, "ще походить" їзди та не парься. Вартісь ремонту гальм - Є255.

Ну не пиздець?

Доречі я ще їздив на інший сервіс, там за ремонт тільки задніх гальм спочатку загадали 400, потім подивились на мою реакцію та запропонували зробити за 230.
 
потім подивились на мою реакцію та запропонували
чогось згадалося відео, де бабка каже "скільке? ви що оху...?" здається хотіла кофе купити.:-)
може це типово для Європи? це у нас міняють все заздалегідь, а не їздять коли відвалеться по дорозі.
 
Вчора замовив диск на алегро, 75$, сьогодні вже доставили, поки їхав з Праги. Ну і вже встановив по приїзду))
Стару на смітник, чи можна "наварити"?))
 
може це типово для Європи? це у нас міняють все заздалегідь, а не їздять коли відвалеться по дорозі.

Може і так. Якось не розбирався в нюансах німецького обслуговування автівок.
 
з таким мабуть простіше на СТО самообслуговування.. в Австрії здається це щось типу 10 євро/година + 5 євро доступ до інструмента.
в Польші протік редуктор ГБО, то на СТО поміняли редуктор, майже всі шланги ще й половину тосола.. все разом десь 220 євро (1000 зл). До мізків підʼєднатись не змогли (бо там якась італія), але новий редуктор виставили по старому і ніби норм все..
 
Ось і Тойота пішла шляхом Пежо, розмістивши прилади зверху керма.

 
Пока все собрались и я за свое спрошу. Кто-то електропростини пользует, как оно?
Есть на акумах или повербанке типа такого?



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
Есть на акумах или повербанке типа такого
на акумах найкраща грілка - ноутбук:ги: і вистачає години на дві, якщо новий
Та взагалі найкраща штука щоб не марзнути: спальнік в спальнік. Два дешевих заміняють один дорогий, тактичний
пс
а ви сонячні панелі купили?
в мене на даху машини 300Вт панель, вдень заряжає 2 100Аг аккума, вночі вистачає щоб старлінк працював, і ноут грів. А взагалі то обігрів найдешевший - газовий балон + іч насадка. Або ось така дуйка дизельна:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
з таким мабуть простіше на СТО самообслуговування.. в Австрії здається це щось типу 10 євро/година + 5 євро доступ до інструмента.
в Польші протік редуктор ГБО, то на СТО поміняли редуктор, майже всі шланги ще й половину тосола.. все разом десь 220 євро (1000 зл). До мізків підʼєднатись не змогли (бо там якась італія), але новий редуктор виставили по старому і ніби норм все..

Так, я думав про це. Але часу катастрофічно не вистачає, та й поруч такого сто немає.
 
Пока все собрались и я за свое спрошу. Кто-то електропростини пользует, как оно?
Есть на акумах или повербанке типа такого?



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Обычные электро-одеяла в семье пользуем, и есть типа подушки под попу- от повербанка. Отличный вариант. И в машину, и на каток и прочие выездные мероприятия. 👍
 
Цилулит топить в три смены
Да какой там целлюлит, это детям покупалось. Во время ковида учились с открытыми настежь окнами зимой. Сидели замотанные в пледы, в перчатках - треш полный. Пришлось приобщаться к современным технологиям. 🤯.
 
Обновился струнами
643_daddario-ej26_front-side-view_leaderpromusic-500x500.webp

стару на смітник, чи можна "наварити"?))
якщо самому робити, то можна погратись, а так нема $ сенсу з цим щось робити, якщо віддавати комусь на сторону це відновлювати...
і побачив що там невеличкий піздєц
"невеличкий піздєц" - кілька днів з цього либу давлю... )))
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу