Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Область готується до холодів: у Змієві встановлять резервні котли – ХОВА

Статус: Офлайн
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 212449
Адреса: Харків
2025-09-26-11.43.08.webp


Під час засідання робочої групи “Прозорість та підзвітність” учасники обговорили подробиці щодо підготовки до опалювального сезону, уточнили в ХОВА.

Зокрема, проаналізували закупівельні процедури у межах підготовки до встановлення резервних котлів у Змієві.

“В умовах повномасштабної війни ретельно слідкуємо за кожним етапом реалізації важливих інфраструктурних проєктів. Котельня забезпечує централізоване теплопостачання житлового мікрорайону, а також соціальних, бюджетних та інших установ і організацій громади. Встановлення двох резервних котлів підвищить надійність роботи системи теплопостачання та слугуватиме альтернативним джерелом тепла зокрема для Центральної районної лікарні”, – зазначив заступник голови ХОВА Євген Іванов.

Загальна вартість таких робіт – 4,8 мільйона гривень. Їх планують реалізувати за допомогою співфінансування ЮНІСЕФ та коштів Зміївської міськради.

Читайте також:
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Автор: Николь Костенко

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу