Новая вводная. Залужный.

не скажу на счет Израиля (хотя, наверное, в словах Морана что-то есть), но в Германии в случае войны или напряжённости (Spannungs- oder Verteidigungsfall) вступает в силу закон о воинской повинности (Wehrpflichtgesetz), согласно которому мужчины от 18 до 60 являются военнообязанными, те, кто достиг 17 летнего возраста и хотел бы выехать заграницу на срок более 3х месяцев должны получить специальное разрешение, но вернуться до 18 летнего возраста. Этот закон также ограничивает фундаментальные права граждан, в том числе и право на передвижение.

Подозреваю, что подобное прописано в законах большинства стран, так что действия Украины не являются какими-то беспрецедентными.
В Германии в конституции прописано, что допускаются ограничения всех права кроме права на достоинство.

Генерал 200, Генерал 200... Столько криков было. А он наоборот людей отвёл от Авдеевки...
Вот что русские пишут

img_4295-png.14670551

Генерал 200, Генерал 200... Столько криков было. А он наоборот людей отвёл от Авдеевки...
Вот что русские пишут

img_4295-png.14670551
Теперь это Генерал 300? Всенеоднозначноже, не пасочки в песочнице лепят, а народу известно дай бог 10%, что планировали изначально, и почему так вышло, как вышло.

Совсем недалеким может показаться, что Бурьяна написала пост против Дмитрука, с которым без малейших укоров совести четыре года просидела в одной партии и в одной фракции.

Теперь это Генерал 300? Всенеоднозначноже, не пасочки в песочнице лепят, а народу известно дай бог 10%, что планировали изначально, и почему так вышло, как вышло.
Вот может быть Залужного "уволили" чтобы в историю вошёл факт что Авдеевку оставил Сырский а не Залужный, оставляя Залужному незапятнаную репутацию для последующего хода в Президенты.

Зжатого
Вот может быть Залужного "уволили" чтобы в историю вошёл факт что Авдеевку оставил Сырский а не Залужный, оставляя Залужному незапятнаную репутацию для последующего хода в Президенты.
Многоходовочка?Вряд ли...

Больше похоже на то, что именно для этого Тарнавского уволили с командования ОК "Cхід", но не убрали с командования ОСУВ "Таврія".
Бурьяна уже писала, как она лично героически обороняла Авдеевку, а генералы Залужный, Тарнавский и Москалев ей мешали.

А шановне панство вважає як змінили генерала так можно і відступати, там позиції на яки відступили ще за 3 місяці до звільнення почали рити, так що все готувалось та планували, без цього було б друге Дебальцево

А шановне панство вважає як змінили генерала так можно і відступати, там позиції на яки відступили ще за 3 місяці до звільнення почали рити, так що все готувалось та планували, без цього було б друге Дебальцево
Я думаю что за всеми позициями есть запасные позиции, на случай если придётся отступить, подготавливать их это общепринятая практика. Начинать готовить позиции для отступления когда уже припекло не очень хорошее решение.

я хочу сказати, що у 2022 більшість громадянського населення рвонула в евакуацію. Причому та частина, що рвонула в евакуацію за кордон, не пішла там на прийом до Байдена/Джонсона/Шольца просити військової допомоги.
А у 2014 добровольців було дуже навіть багато. Причому значна частина тих добровольців із самісінького старту була сформована в воєнізовані підрозділи, хто з Майдану, а хто й задовго до того. Ти ж як харків’янка, мабуть, знаєш, звідки взявся "Азов"?
ви помиляєтеся, в 2014 році кількість добровольців була набагаьто меншою ніж в 2022 році.

В 2019, 2020, 2021 і навіть у 2022 президент переконував Захід у безперспективності спроб мирного врегулювання. Спершу він сам ініціював зустрічі з кремлядями, усі ті переговори були завідомо безрезультатні, єдиний результат полягав у тому, що Захід переконувався: "мирний шлях" тупиковий. Остання спроба переговорів відбулася вже після початку повномасштабки, і по факту це була звичайна формальність.

Альтернативою мирному врегулюванню було озброєння України. Довгий час Захід вважав це також безнадійною справою, бо не вірив у можливості ЗСУ.

А в цьому місці зроблю "ліричний відступ". Можливо, ти пам’ятаєш, що в мене був старий акаунт під цим самим ніком (і з цим самим підписом)?
пробачте, однак я не пам"ятаю щоб наш президент переконував Захід в тому що ви пишите в 2019,20 21 роках...
(наскількі пам"ятаю политика була сконцентрована на іншому напрямку)

ваш старий нік не знаю, чесно..:пиво:

У нас не было никаких шансов избежать войны.
Кроме короткого периода при "первом" Ельцине.
Тогда у раши была цель застолбить "достояние республики".
То есть, сохранить за собой все набуткы СССР.

А дальше за нами внимательно наблюдали.
Вначале меньше, пока не порешали вопросы с Чечней, а потом пристально.
Простили "Украину без Кучмы" и первый майдан (еще была Чечня), но намекнули Грузией при Ющенко.

Первый этап войны соовпал с "потоками". Раша укреплялась экономически за счет экспорта энергоносителей.
Поэтому не начала полномасштабное сразу в 2014.
Отложить войну еще на время могла бы кандидатура типа Януковича, но такой выбор уже исключался.
Хоть Зеленский, хоть Порошенко, хоть кто радикальнее - 2022 был неизбежен.
ц кава думка.. :пиво:

я одного не розумію, на мій погляд - простіше було економічно нагодувати нашу Країну, а потім провесті референдум..
а потім Заходу показати красиву картинку (тобто розтянути Україну по шматках)

з Януковичем, ви чомусь виключили його самого, що його поведінка спровокувала подальші діїї кацапії,
нагодуй він тоді тих студентів на майдані -хлібом та зігрей кавою, ну тобто можна було створити їм умови для протесту -від президента, ну протестують діти -то гарно, мають право...однак, звичайно під тиском пуйла, янюкевич -психанув..., вот в цьому моменті -ситуація залежила цілком від нього, від його особистості...

шанс був коли розпався ссср, нажаль до влади не прийшли націоналісти...(приклад Литви)

я одного не розумію, на мій погляд - простіше було економічно нагодувати нашу Країну, а потім провесті референдум..
а потім Заходу показати красиву картинку (тобто розтянути Україну по шматках)
я також так вважав. але по-перше, не така вже Україна була злидотна серед населення. ставка була зроблена на підкуп т.з. "еліт", але вони все спіздили, нічого не зробив. по третє: пришйлось би знову пояснювати стаду,чому "ми кормимо Україну, коли в нас немає подекуди водопроводу". тому був вибраний більш ефектний варіант: блискавичного збройного захвату столиці та країни. звичайно, хуйло не планувало затяжну війну з трильйонами втрат. а тепер схоже вже почав і від цього отримувати людожерську насолоду.

Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу