На сколько хватает 1 литра газа примерно?

страшно щось

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Хз, зажимал в тисках утолщение возле вентиля и выкручивал ключём. Обычная трубная резьба 3/4" .
 
не звичайна там різьба, а конусна
Й затягнуто буває так, що метровою трубою не зірвеш. А відповідно й ніякими лещатами за горловину не втримаєш.
 
Ти не зрозумів. Питає витрату газу на приготування їжі
Зрозумів. Тоді ХЗ, якщо дома, то взагалі тільки електричні плити та мікрохвильовка. Якщо у полях, то дрова, а їх треба дохуя, а з бензом чи газом страшнувато.
 
У ТСа вдома немає газу, тільки електроплита. З відключеннями постає питання як чайку нагріти в квартирі.
 
Коли колхозив ресирвера до ЗІЛовського компресора, йшов саме цим нелегким шляхом
Переглянути вкладення 13207296
 
Останнє редагування:
Ну если на одну бабушку, то да. На семью из 4х человек, которая питалась не бутербродами, а вполне по народному, типа борщи супы, каши макароны, котлеты отбивные, холодцы варили по пять часов. Баллона еле еле на месяц хватало
 
Я написал, что нагрузка полная была. На 5 человек готовилось постоянно + периодически пироги, запеканки, наполеоны всякие и прочее.
Но, конечно, если сутра включить все горелки и духовку, а вечером выключить, то и на неделю не хватит.
 
дволітрового?
на 40л рідкого газу можна кілька місяців куховарити.
В квартирі нема вітру та є нормальний посуд з широким дном.
 
Если долбоебы не понимают, что холодец на аварийном питании не лучшее блюдо, то ССЗБ. В среднем на 2 человек хватает 1 баллона 230 г на 2 дня при разумном использовании (чай-кофе, простые супы, отварная курица, макароны-вермишель).
 
А при екстремальному 450 балона мені вистачало на 20 діб з кип'ятінням по 0.65л 3 рази на день - сублімати + чай. І це в поході, де не менше 50% разів це робилось назовні з якимось вітром. Звичайно з вітрозахистом, звичайно обиралось місце відповідно, але все ж... Вдома без вітру це буде ефективніше.

Ну й це було в інтегрованій системі, там кпд кращий, ніж в звичайних конфорки с кастрюлькою.
 
Останнє редагування:
якщо пропан-бутаном заправляти, то й редуктор не потрібен
 
я не писав, що зручно - я писав про можливо



Якщо плита під балон зроблена, то там вже правильні вентилі.
Тож якщо брати балон з плитою, то обирайте плити відповідні.



Колись ми плиту звичайну до балона підлючали, редуктора не було - в трубу прийомну на плиті пробку вбили та шатали її поки зазор не підібрали такий, щоб зручно регулювати було.
 
Останнє редагування:
Легше редуктор знайти, ніж на вихід вентиля 1/2" чи скіки там з лівою різьбою, коли тре було для заправки 200-грамових балончиків
 
Були відносно успішні підключення і робота без редуктора варочних плит.