• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

На пороге войны...

Re: На пороге войны...

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: На пороге войны...

дивився відоси з під Харкова. в Шебекіно куча військ і польовий госпіталь рускіх. все йде до війни. У вас там хоча б щось робиться???
 
Re: На пороге войны...

дивився відоси з під Харкова. в Шебекіно куча військ і польовий госпіталь рускіх. все йде до війни. У вас там хоча б щось робиться???

Дивись міністра оборони. Каже - поки нічого не буде.
 
Re: На пороге войны...

То що кацапи брешуть? Я не про путіна та піскова, ті брехуни. Я про правдивих журналюх.

Мені цікаво - коли Зеленській роздививсь загрозу? Бо у Мюнхені так розповідав про неї, а ще тиждень тому казав, що то американці брешуть і загрози немає.
 
Re: На пороге войны...

Давним давно потрібно було речі назвати своїми іменами. Утворення які створила московія на Донбасі визнати терористичними структурами, а рефе відповдно спонсором та країною джерелом тероризму та загрозою миру загалом.
 
Re: На пороге войны...

Мені цікаво - коли Зеленській роздививсь загрозу? Бо у Мюнхені так розповідав про неї, а ще тиждень тому казав, що то американці брешуть і загрози немає.

Зеленський унікум, "милашка" його перлам московські пропагандони не нарадуються, молодець. Мудрий нарід зробив добро, стрелив у власну клешню коли вибрав величнішого піаніста сучасності.
 
Re: На пороге войны...

багато відео з військами РФ в Шебекіно, 5 км від кордону
всі з написами "Z" на броні
 
Re: На пороге войны...

Чому московіти можуть захищати свій інформаційний простір. Як хтось їм не подобається то перед тим як той хто має відмінну думку то слухачів попереджають що говоритеме іноземний агент. У нас не так, язиком теліпають усі, агенти рф у тому числі і без попередження.
Ось тип того що говорить щось, і зрозуміти хто воно не можливо, а живе в Україні.
Наче каже як Зеленський, ну що англосакси винні у тому що сталось, а росіяни наче просто інша сторона.

Якщо подумати про незалежність та принципіальність, якось не стикується з діалогом, він має конкретно направлений крен, невже принциповість?
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Первое официальные заявление США о том ШО пу нападёт было 30.10.21.
 
Назад
Зверху Знизу