Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

На Харківщині чоловік погрожував колишньому роботодавцю: що сталося

Статус: Офлайн
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 214877
Адреса: Харків
d5c1bce9-9e06-4788-bd76-b14733aeda46.webp


Харківські правоохоронці затримали 34-річного мешканця Берестинського району, який, за даними слідства, вимагав у свого колишнього роботодавця 300 тисяч гривень.

За даними Харківської обласної прокуратури, протягом грудня фігурант систематично телефонував 36-річному підприємцю з Берестина з вимогою надати 300 тисяч гривень, погрожуючи йому та його родині фізичною розправою.

«Також вимагач заявив підприємцю, що у разі відмови підпалить його магазин з продажу автозапчастин. Він неодноразово повторював свої погрози. Під дією психологічного тиску потерпілий був змушений погодитися і під час особистої зустрічі передав вимагачу обумовлену суму коштів», – розповіли правоохоронці.

Одразу після цього фігуранта і затримали. Йому повідомили про підозру за ч. 4 ст. 189 (вимагання) ККУ, зазначили в ГУ Нацполіції в Харківській області. Санкція статті передбачає до 12 років тюрми.

Наразі чоловіку вже обрали запобіжний захід – тримання під вартою.

на Харьковщине задержали вымогателя

Фото: Харківська обласна прокуратура

Читайте також:
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Автор: Виктория Яковенко

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу