Мультитул, шо как

Про завдання - це точно.
За 1200 можна вже взяти непоганий некстул із біткітом, на голову вищий за отой ганзо. Хоча до Лезерману та Виксу їм всім далеко...


Не уверен, что Паша сейчас занимается ножами, его последнее время не было видно на украинских ресурсах. Но в Харькове есть люди, которые тоже могут на заказ делать очень хорошо. Но на заказ - это недешево, если человек довольствовался клоном Моры2000 от "Экспедиции", зачем ему это... Грандвей спасет, те же яйца, вид сбоку. А то встречались граждане, для которых даже N690Co с классной термичкой было проблемно заточить как следует.
Заглстрити як слід - як показує практика, взагалі проблема для пересічного :)
Є хто "на колєнкє" класно робить, а є як я, криворукі, кому треба оснастку, бо не зробити радіус і витримати кут тільки руками мені не вдається.
Бразильський сланець + оливкова олія ще якось рятують, бо точиться швидко і я не встигаю накосячтти. З іншим інструментом - вже треба оправку чи станок.
 
Доречі, ТС, візьми цей, поки є. За цю ціну ти ніякий не еупиш, а метабо - нормчік інструмент.
Це 10см у складеному вигляді, вирвати нігті кацапу - вистачить.
На kulibin.com.ua зайди, там він є
 
Доречі, ТС, візьми цей, поки є. За цю ціну ти ніякий не еупиш, а метабо - нормчік інструмент.
Це 10см у складеному вигляді, вирвати нігті кацапу - вистачить.
На kulibin.com.ua зайди, там він є
Дякую за пораду. Замовив 2: собі та другу. Звичайно маю сумнів щодо того чи справді це Metabo, проте відгуки про цей дівайс непогані.
 
вопрос

кто применял такие девайсы

и если в них толк
ношу с собой. применял много раз. толк есть.

но плоскогубцев не всегда заменит. в некоторых случаях, там где плоскогубцы справятся мультитул даже качественный после нагрузок может начать люфтить.

сменные битки - такое. отвертку не заменит во всех ситуациях. а еще плохо держатся и иногда проебуются.
 
Дякую за пораду. Замовив 2: собі та другу. Звичайно маю сумнів щодо того чи справді це Metabo, проте відгуки про цей дівайс непогані.
Це метабо. В них в магазині точно такі. вони в розділі "сувенирна продукція", тобто - це повинно було йти як подарунок до якихось дорогих шняг, а наші жлоби його продають окремо. Можливо це гіфти дістребюторам, які ті продають, бо він є і на метабі і в інших торгунів. При цьому - в кулібіні він дешевший, чим в офіціалів метабо :)
 
Мені цікава сталь, з якої їх робили.
Сам ключ - проста велонабір, ні для чого більше не потрібний.
Але, виконаний з дуже цікавої сталюки.
обычно хром-ваннадий. или инструментальная сталь. должны на них писать.
а еще семейники двух типов. и лучше оба брать с собой.
 
А что там за отвёртка такая? Я глянул, ну обычная с редуктором наверно, и с реверсом наверное. Таких сейчас полно. Много лет назад, да ,такие отвёртки очень в дефиците были. У меня с тех времён Стенли осталась, очень афигенная вещь!
Стенлі взагалі дуже якісні тулзи робить. Мультітули, доречі, в них теж є.
 
і ще, після війни я подарую собі це...
Переглянути вкладення 13213706
Я чудово розумію, що це гімнокитай, і що ця хуйня абсолютно не є функціональною у використанні...
Але, сцуко, я хочу, щоб в мене були в мультітули обов'язково сокира і молоток :D
 
Останнє редагування:
І ще один, я вважаю - фаворит серед претендентів на мультітул року:
Переглянути вкладення 13213707
Так, чиста для ознайомлення ТСу. який хотів "зробити вибір" :)
от є ще таке.
 
Про точилки

 
Кто пользуется протяжными точилками, тот ножи покупает гривен за 50-100. И точилки в том же диапазоне. Поэтому не в коня корм. Да и работать действительно острым ножом не умеют, режутся.
А представленные фото давно уже не новость. Как и после грубых алмазов, те тоже вырывают куски из РК.
Но точить камнями или/и покупать неодноразовые ножи дано не всем.
 
Стенлі взагалі дуже якісні тулзи робить. Мультітули, доречі, в них теж є.
Щодо Стенлі повністю підтримую! Іх викруткою з храповиком активно користуюсь вже майже 20 років. Все ще працює та має пристойний вигляд. Дві інші, які куплялись пізніше, вже давно розвалились в хлам.
 
Кто пользуется протяжными точилками, тот ножи покупает гривен за 50-100. И точилки в том же диапазоне. Поэтому не в коня корм. Да и работать действительно острым ножом не умеют, режутся.
А представленные фото давно уже не новость. Как и после грубых алмазов, те тоже вырывают куски из РК.
Но точить камнями или/и покупать неодноразовые ножи дано не всем.
А как правильно точить камнями? Я с одним человеком поспорил. Я говорю что надо вести лезвие по камню в одном направлении. Ну как логично затачивать что-либо.
А он говорит что в двух. И против тоже
 
Назад
Зверху Знизу