Sherepok Привіт! S Статус: Офлайн Реєстрація: 16.06.2008 Повідом.: 1 16.06.2008 🔴 18:00 Повітряна тривога у Харкові! #1 помогите подключить для русификации китайца MT6227"NOKIA"
Маврик Статус: Офлайн Реєстрація: 24.01.2006 Повідом.: 125292 17.06.2008 🔴 18:00 Повітряна тривога у Харкові! #2 ГЫ ГЫ китайцев так просто не русяшат........