Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!
  • 16 листопада форум не працюватиме з 18:00 до 23:59 з технічних причин. Просимо вибачення за незручності

Міндіч виїхав з України на преміумтаксі

  • Автор теми Автор теми АТН
  • Дата створення Дата створення
Статус: Офлайн
Реєстрація: 26.11.2010
Повідом.: 49217
Адреса: Харків
Міндіч виїхав з України на преміумтаксі

Бізнесмен Тимур Міндіч, нині підозрюваний в організації корупційної схеми у сфері енергетики, виїхав з України на віп-таксі.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Бізнесмен та співзасновник студії «Квартал 95» Тимур Міндіч, нині підозрюваний в організації корупційної схеми у сфері енергетики, для виїзду з України скористався послугами львівського сервісу преміум перевезень «ТаймЛюкс» (на сайті – TimeLux)», – йдеться у повідомленні.

«Схеми» (Радіо Свобода) з’ясували, що він виїхав на автомобілі Mercedes-Benz S 350, який належить одному з власників цього сервісу. Інший бізнесмен-співвласник віп-трансфера, як встановили журналісти, раніше працював у західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України.

Зазначається, що Тимур Міндіч, за даними джерел журналістів у правоохоронних органах, виїхав з України о 2:09 ночі 10 листопада. Це сталося за декілька годин до обшуків у його квартирі детективами НАБУ в рамках операції «Мідас», яка стосується діяльності злочинної організації, зокрема «систематичного отримання неправомірної вигоди від контрагентів «Енергоатому» у розмірі від 10% до 15% від вартості контрактів».

Міндіч перетнув український кордон у напрямку Польщі на автівці Mercedes-Benz S-350. Автомобіль Mercedes-Benz S 350 належить 38-річному львівському підприємцю Максиму Вовку, який є керівником та власником компанії «ТаймЛюкс».

Нагадаємо, правоохоронці викрили злочинну організацію, учасники якої вибудували масштабну корупційну схему впливу на діяльність стратегічних підприємств держсектора, зокрема «Енергоатом».

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


АТН
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Бізнесмен Тимур Міндіч, нині підозрюваний в організації корупційної схеми у сфері енергетики, виїхав з України на віп-таксі.

qGNkUYzHjxjzRaS_xtQB5IPv1FDxifGXRvZgRfMWu1gqlSqxFA.webp

Новина на сайті АТН
 
Назад
Зверху Знизу