Збір на FPV! Спільнота Стерненка

Малороганский молокозавод

  • Автор теми Автор теми Vladimir198
  • Дата створення Дата створення
Малороганский молокозавод

Подскажите пожалуйста кто работал на Малороганском молокозаводе как работа? Заранее спасибо.
будь-яка робота на будь-якому заводі - гімно. Якщо тільки ти не його директор.
 
Ну так если работать разнорабочий или грузчиком то я бы тоже так рассказывал
ІТР на заводі - така сама собача робота.
Самозайнятість і кооперація - наше усе.
А вже скора - несподівано, більшість робочіх професій замінить автоматизація.
 
Малороганский молокозавод

Подскажите пожалуйста кто работал на Малороганском молокозаводе как работа? Заранее спасибо.
Лучше иди губернатором или президентом банка хотя бы, если еще актуально.
 
Назад
Зверху Знизу