Мацегора помер? У соцмережах повідомляють про смерть зрадника з Куп’янська

Статус: Offline
Реєстрація: 19.04.2010
Повідом.: 15562
Адреса: Харків
Мацегора помер? У соцмережах повідомляють про смерть зрадника з Куп’янська

На ексмера Куп’янська було скоєно замах

3_6668646fae194.jpg


В соцмережах зʼявився некролог щодо колаборанта Геннадія Мацегори.

"Учора, 10 травня 2024 року не стало Геннадія. Улюблений син, чоловік і батько... Гена все життя жив для людей...", - написала в забороненому в Україні Вконтакте Людмила Мацегора.

Поки що офіційного підтвердження смерті Геннадія Мацегори немає.

Щодо Мацегори, якого оголошено у розшук, у Харкові мав відбутися суд. Зрадника мали судити заочно, йому загрожувало довічне увʼязнення.

У Харківській обласній прокуратурі наголосили, що поки не буде офіційно встановлено смерть особи, судовий процес і встановлення винуватості особи буде продовжуватись.

"Повинно бути українське свідоцтво про смерть оформлено відповідним чином його родичами або вповноваженими особами. Факт того що десь будуть класти труну у землю, не свідчить жодним чином про смерть особи", - наголосив речник Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

"В будь якому випадку оскільки обвинувачений переховувався від українських правоохоронних органів на території рф і не планувала приймати участь у судових засіданнях, факт його можливої смерті особливо не змінить ситуацію з судовим розглядом. У судових засіданнях будуть розглядатись зібрані прокурорам та слідчими докази винуватості особи. Встановлення вини важливе як для громадян України які постраждали від його дій так і для можливої конфіскацї майна особи яка вчинила державну зраду", - каже Чубенко.

"До того ж наприклад завтра вийде новина що він живий, ми ж не будемо по кожній такій новині закривати відкривати справи. Тому на даний момент судовий розгляд винуватості особи у вчиненні державної зради буде продовжуватись", - резюмував представник прокуратури.
Нагадаємо,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Джерело: 057.ua

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу