Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Лісні пожежі навколо Харківщини: двоє людей постраждало

  • Автор теми Автор теми 057.uа
  • Дата створення Дата створення
Статус: Офлайн
Реєстрація: 19.04.2010
Повідом.: 23946
Адреса: Харків
Лісні пожежі навколо Харківщини: двоє людей постраждало

Вигорили цілі ділянки лісів

ak1_66e925f0ea570.webp


У Харкові триває боротьбі з великою кількістю займань в екосистемах.

Про це повідомили ДСНС в Харківській області.

Загалом за минулу добу зафіксовано 127 випадків пожеж в природних екосистемах на загальній площі понад 318 га. Внаслідок однієї з таких пожеж постраждали 2 людей.

akva3_66e92569f36fd.webp


Найбільш критичні займання сталися у Безлюдівці, Малій Даниловці, у Харкові навпроти Акважур. Тут вигоріла більша частина соснового бору. Тут було залучило до роботи шість поливальних машин. Аби загасити полум'я, довелося наповнювати цистерни кілька разів. Спільними зусиллями пожежу локалізували.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
автосполучення по ділянці вздовж Журавлівського лісу по вулиці Нескорених відновлено. Щодо трамвайного, фахівці оцінюють наскільки постраждалі рейки.

Через обстріли сталося 9 пожеж в екосистемах. Знищено близько 30 га сухого трав’яного настилу та лісової підстилки. Найбільша за площею пожежа сталась у селі Богуславка Борівської громади, де горіла хвойна підстилка на площі 20 га.

З нею боролись 7 одиниць техніки та 35 рятувальників ДСНС.

Джерело: 057.ua

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу