Ктото пользуется листами желаний и всяким таким?

Статус: Offline
Реєстрація: 22.03.2004
Повідом.: 22054
Ктото пользуется листами желаний и всяким таким?

Решил вотща всвязи с плохой памятью, побитой алкоголем накидать себе лист побажань или наверно список того что очень хочется осуществить в 18м году, ато както подзадолбало топтаться уже года три на месте. И стало интересно, работает эта хрень, мотивирует, если на стену повесить и дрочить на нее по утрам, например? Не, ну я серьезно, кто пользуется, верит в такое, визуализирует желания и тд?

Пс я реально серьезно, не флудите, а то престану тут темы создавать, пойду в фб.
 
Дрочить по утрам - все что угодно мотивирует.
 
Иди иди рыдать не будем
 

Вот я и думаю или на холод или спрятать но написать уже написал и аж два один по работе другой по личной жизни
 
НЛП работает и еще как) особенно в плохую сторону)
 
Метода працює більш менш для покупок.Треба у невеличкому блокноті записати в стовпчик того що потрібно купити.Наприклад,
- купити душову кабіну (7000 грн)
- купити купити нові кросівки (1500 грн.)
- купити кефір (17 грн)
І тд...
Список має бути реальним.Діаманти та мазератті не писати, якщо вони не входять до поняття "потрібна річ".Планові дрібниці теж записувати(саме речі, а не комуналка та поповнення мобільного).
Річ і її приблизна ціна.Раз на тиждень продивлятись список, викреслити те що купили і написати новий з новими речами.
 
Викреслив кефір - то я на 33 відсотка щасливіший?
 
Если у тебя реально хреновая память, то подобный листок будет неплохим подспорьем )))
 

если насчёт покупок, то учитывая плохую память, пока помнил пошёл да купил всё, шо вспомнил )))
если насчёт того "чего не купишь" ... нифига не мотивирует, просто привыкаешь к этому листочку да и всё.
 
Теща сделала, до сих пор машины нет, хотя на листе ролс-ройс! Думал ей Таврию купить, но передумал!
 
я реально серьезно, не флудите, а то престану
тогоріч один дуже вумний дядько сказав мені, що дуже важливо прокласти шлях до бажань,
таким чином, щоб кожен день прикрашала маленька, але реальна перемога у цьому напрямку.
оце - дійсно мотивує.
а отой жмаканий листочок - це ж статика, воно щойно написане - втратило сенс.
 
Викреслив кефір - то я на 33 відсотка щасливіший?

Щастя це відчуття, коли досягаєш чергової метиВоно тимчасове.Дехто може по місту шукати вбиральню, і коли йому трапиться на шляху Макдональдс він буде дуже щасливимЯ мала на увазі покупки.Те що поки не куплене потрібно перенести в новий список.
 
А может раз в год?
Ні.Можна раз на два тижні.Цю пораду із списком покупок мені дала психолог.Шо стосується "раз на рік" то це коли береш лист паперу і записуєш життя через рік, три роки, п'ять років і 10.Максимум подробиць.Всі сфери включно з вагою, довжиною волосся і тд.Потім покласти ці листи окремо у конверт.Треба 4 конверта.
Сховати далеко.Відкривати відповідно термінам.