Статус: Офлайн
Реєстрація: 19.04.2010
Повідом.: 26475
Адреса: Харків
Реєстрація: 19.04.2010
Повідом.: 26475
Адреса: Харків
На Харківщині евакуювали цивільних, серед яких маломобільна жінка, із зони постійних обстрілів
У Золочівській громаді Харківської області, яка регулярно перебуває під ворожими обстрілами, триває евакуація цивільного населення.
Через постійну небезпеку перебування в цьому районі стає критичним, особливо для людей похилого віку та тих, хто має проблеми зі здоров’ям. Про це повідомили у поліції Харківської області.
Правоохоронці вивезли двох мешканців із небезпечної території, яка щодня зазнає атак. Серед евакуйованих була маломобільна жінка, яка потребувала допомоги під час транспортування. Поліцейські забезпечили їй повний супровід і безпечний виїзд із зони ризику. Евакуація проходила в складних безпекових умовах, адже існувала постійна загроза повторних обстрілів. Попри це, операцію вдалося провести організовано та без ускладнень.
Успішне проведення операції стало можливим завдяки взаємодії поліції та гуманітарних організацій. Спільні дії дозволяють оперативно реагувати на виклики та допомагати людям у найнебезпечніших районах. Поліцейські вкотре наголошують, що мешканцям прифронтових територій не варто зволікати з евакуацією. Перебування в зоні бойових дій становить пряму загрозу життю та здоров’ю. У разі необхідності можна звернутися за допомогою:
Правоохоронці та рятувальні служби продовжують працювати, щоб вивозити людей із небезпечних зон навіть у складних умовах.
Нагадаємо,
Джерело: 057.ua
У Золочівській громаді Харківської області, яка регулярно перебуває під ворожими обстрілами, триває евакуація цивільного населення.
Через постійну небезпеку перебування в цьому районі стає критичним, особливо для людей похилого віку та тих, хто має проблеми зі здоров’ям. Про це повідомили у поліції Харківської області.
Спецпідрозділ поліції «Білий Янгол» спільно із загоном швидкого реагування Червоного Хреста провели чергову евакуаційну операцію, розповідають вони.
Як проходила евакуація
Правоохоронці вивезли двох мешканців із небезпечної території, яка щодня зазнає атак. Серед евакуйованих була маломобільна жінка, яка потребувала допомоги під час транспортування. Поліцейські забезпечили їй повний супровід і безпечний виїзд із зони ризику. Евакуація проходила в складних безпекових умовах, адже існувала постійна загроза повторних обстрілів. Попри це, операцію вдалося провести організовано та без ускладнень.
Евакуйованих громадян доставили до умовно безпечного місця, де їм надали необхідну допомогу та підтримку, додають у поліції.
Заклик до мешканців
Успішне проведення операції стало можливим завдяки взаємодії поліції та гуманітарних організацій. Спільні дії дозволяють оперативно реагувати на виклики та допомагати людям у найнебезпечніших районах. Поліцейські вкотре наголошують, що мешканцям прифронтових територій не варто зволікати з евакуацією. Перебування в зоні бойових дій становить пряму загрозу життю та здоров’ю. У разі необхідності можна звернутися за допомогою:
- 102;
- 067-177-07-40,
- 095-285-70-12 - спецпідрозділ «Білий Янгол».
Правоохоронці та рятувальні служби продовжують працювати, щоб вивозити людей із небезпечних зон навіть у складних умовах.
Нагадаємо,
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Джерело: 057.ua
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.