Клуб "Посмертие" и "Бегущие в тенях"

Статус: Offline
Реєстрація: 18.01.2019
Повідом.: 2268
Очередная "личная" тема для бла-бла-бла с уклоном в фэнтези-киберпанк и прочий треш по жизни :yahoo:.

«Посмертие» проще всего описать как нечто среднее между деревенским баром и клубом мотоциклистов. Звуковая система воспроизводит разнообразную боевую музыку и готик-рок, а время от времени, ближе всего к танцполу, начинаются драки. Однако стоит помнить, что «Посмертие» — это клуб профессионалов. Здесь никому не нужно проявлять себя. Присутствие здесь — уже достаточное доказательство. Любые драки проводятся исключительно ради развлечения :фінгал::контракт:.

Хотя многие люди приходят в «Посмертие», чтобы нанять соло, большая часть клиентов публикует сообщения на бегущей строке, которая рассылает предложения по всему бару. Те, кто входит в бар, делают это на свой страх и риск и уже заплатили свою цену в прошлом.

"Бегущие по краю" (Edgerunners) что-то типа- Shadowrunners (Бегущие в Тени) - элитные преступники
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
. Когда возникают конфликты, которые не могут быть разрешены законными средствами, то
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, правительства, богатые люди и даже организованная преступность перепоручит всю грязную работу этим специалистам.

P.S. «И ещё, мистер Ви: так тихая жизнь или смерть в лучах славы, м?» Интересен ответ на вопрос :кручусь:.

P.P.S. Ролку и отыгрыш ролей мне лениво пилить, поэтому будет бла-бла-бла. про всяко-разное :rolleyes:

 
Останнє редагування:
medieval fantasy city generator
"Любите посидеть с друзьями за настольной RPG? Путешествуете по миру, полному приключений, богатства и городов? Тогда вам стоит обратить внимание на этот полезный рандомный генератор городов, который позволит вашей группе лучше ориентироваться на местности. Представлять город — замечательно, но иметь его карту — это особое удовольствие.
Просто переходите
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
и выбирайте тип города — после нажимайте сколько влезет. Каждый раз будете получать уникальный город".

 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
- сайт с генераторами.


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
- Генератор Таверн создает название места, его респектабельность, цены на еду, фирменные блюда, информацию о тавернщике, о том, что происходит в таверне и т.д.

По-хорошему, конечно, подобные вещи лучше готовить заранее до игры, но иногда партия приходит куда-то ВНЕЗАПНО. На такой случай пригодится этот генератор. Но даже если Мастер готовит все заранее, такой инструмент может подтолкнуть фантазию и ли подбросить неожиданных деталей.

Самое забавное тут - это получающиеся названия. В исходном документе, откуда взята большая информация было две таблицы по сто слов, из комбинации которых получалось название. Мы же добавили еще несколько сотен вариантов, так что в результате общее число возможных комбинаций просто не счесть (ибо лень).

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
- генератор вывесок таверн.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
- генератор островов.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
- конструктор локаций.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
- он-лайн сервис и програмка для созания интерактивных карт с своими изображениями карт.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
- генератор континентов фентези карт

 
жаль дневников пока нет, ладно буду, пока в этой теме, писать. Продолжение фанфика ориджинала уже придумал, осталось записать. Пока повторю то что есть.
 
Останнє редагування:
Уламок Світів мрій –Башта безіменного деміурга

- Туман перед очима, не розумію в якому я світі, бачу лише сигарету у руці і пляшку пива на кофейному столику… а ще … закат десь у далечені.
- Алекс! Ти що робиш?! Дівчина з кольором волосся пшениці та міді відблизкующого в полум’ї закату – вибаває в мене з рук цигарку і топче її ногою о камену підлогу.
- Єй! На щоти так! Це була остання!
- Ага, зараз, остання – посміхається вона, - досить хандрити!
- Отойди старушка я в печали, тебе можно а чего мне нет!
* Тидишь! – дівчина спалахує зеленими очима і відвішує мені підзаилника.
- Ах ти ж! Я андроїд! Мені можна, то того ж якщо мені понад 2000 років це не означає що я старушка! Покидок!
- Пофіг, нехай так – тягнуся до пляшки з пивом і роблю кілька великих глотків.
- Мять! – знову спалахує,але остигающи сідає рядом зі мною на килимок у восточному стилі, дотсає сигарету і запальничку, підкурює...
- Пфф… Знову?
- Ага – тягну руку до цигарки…
- Ні! обійдешся!
- Ааа… пофіг! Відкупорюю іншу пляшку з пивом і п’ю знову…
- От ти дурний!
- А тобі не все одно?
- Не все одно!

Здаюся…

- Гразд, схоже ти одна мене розумієш і співчуваєш, ну знову… бла-бла-бла вся ця історія… Як зі слова «Жопа», скласти – «Вічність»... Роблю понівечену позу висовую язика…
- Що так все погано? – дівчина грайливо лякається і прикладує лодонь до своїх уст, але в її погляді читається занепокоєність…
- Так мять…
- Хочеш про це поговорити?
- Так, бо в моєму світі таки ні с ким… всі зайняті собою… до того ж війна клята…

Грайлива маска дівчини змінилася на гримасу болю…

- Вибач, за забув що ти можеш відчувати Матір через світи…
- Нічого, дякую – до дівчини повернулося самообладання.
- Так ти будеш, моїм психоаналітиком? Диплом в тебе є? – підмигую
- А якже! Дівчина андроїд повертає браслет на руці і той активується і розкладеться. У повітрі повисає галографічний екран з зображенням диплому.
- Дідько…
- Буде не боляче – посміхається і збирає пристрій.
- Ага, зараз так і повірив, давай потім?
- Гаразд давай потім, але пропоную подумати над тим що б ти хотів написати кожній з них…
- Мять… - показую молячу міну.
- Я не напрягаю.
- Гаразд…
- Гарний закат…
- Авжеж…

Мій зір проясняється і я бачу що ми сидимо в ротанді на тирассі біля велетенської башти, плитка підногами вкрита дивними сплетіннями візерунків, а крізь кам*яні плити проростає трава… Кілька островів висячих над безодньою космосу… Уламок якось Величного світу…



- Слишком грустно быть бессмертным, те же лица день за днём. Те же глупые ответы, на вопрос "Зачем живём?" Не всем волчатам стать волками, не всякий взмах сулит удар. Есть странный дар лететь на пламя, чтоб там остаться навсегда – процетировал я.
- Сотни тысяч душ, Без надежды новый мир им чужд. Верою полно Было это царство, но давно. Наступит судный день - Вернём надежду в мир, Навечно возродим Былое имя. Мы свергнем власти тень. Запомнится тот день. Придёт порядок вдруг, Сомкнётся зла круг. Я несу свет вокруг. – Почув я спів E.L.E.N. дівчини андроїда – штучного інтелекта з душою Древнього створіння прив*язанного до цього місця і його Стражем і богиньою.
- Вини там… я відчуваю їх… я перевів погляд на найбільшій острів сосколок покритий горами, лісами, полями та озерами…
- І ти їм потрібен…
- А в своїму світі я нікому не потрібен… - рука автоматично потягнулася за пляшкою
- Не говори так – Елен взяла мене за зап*ястя тієї руки що вже коснулся плашки…
- Але ж ти сама бачиш… осунувся я..
- Так бачу і що?
- Я не хочу там так жити! Я хочу сюди, я хочу буди з тобою! Але не можу поки живий там!

На обичі дівчнини грає рум*янец, дивна поміш відчутів.

- Я теж хочу буди с тобою… але не треба так робити… А як же ті кого ти любиш там…І пішовші з того світу саморуч ти зруйнуєш і те що залишилось від Світів мрій. – Кажись вона ось ось заплаче…
- Я не збираюсь йти навмисно, я все продумав… Я відлинув от пляшки зі спиртним і перехопивши її лодонь преклав до свої щоки.
- Все гаразд, я у нормі… тихо сказав я… То того ж вони колишні і я відчуваю їх як сестер а не як коханих…
- Вона заглянула мені у очі і не відчула ні каплі коливань… знову буря на лиці.
- Що ти задумав?
- Нічого такого… коли я якимсь чином помру у своєму світі я стану живим у цьому, але мені потрібен якір…
- Просто використовуєш мене для своїх хотелок? До чого ці казки?- з горичью промовила Елен.
- В каждой сказке есть крупица истины, - тихо сказал я. - Любовь и кровь. В них могучая сила. Маги и ученые не первый год ломают себе над этим головы, но поняли только одно...
- Что, Алекс, что?
- Любовь должна быть настоящей.

Блискавка в очах, вона прильнула своїми губами к моїм… короткий и нежний поцілунок… І я Тебе люблю!

- Так, просто дай мені руку ... Елен опустила руку з моєї чоки і вона слухняно застила у повітрі на рівні пояса, я дістав ножа ...
- Зітхання болю, їй ніби дали затріщену і вона відкачала, кажись, на декілька метрів.
- Я ж андроїд! В мене не має крові! І цим ти мене навіть не пошкрябаєш!
- Заспокойся будь ласка, і присядь до мене ближче, я зараз все поясню…

Вона ще вагалася… але ее дихання потроху заспокоювалось…

- Гаразд слухаю… вона підійшла до мене і знову сіла біля мене.
- Ти пам*ятаеш як я тебе знайшов?
- Ні, тобіж дуще смутно, ти розповідав мені… я пам*яю лише біль, кров... багато крові... і смак металу...
- Так, ти була королевою дріад, Древнью і душою цього лісу яка захистила його мешканців, ціною свого життя, я знайшов тебе смертельно пораненою і приніс у цю башту. Нажаль твоє тіло не можливо було врятувати, ти втратила надбагато крові, крові якої не було заміни, так як ти була останньою з дріад хто вижив на той момент. І я переселив твою душу, разум і Силу в металеву оболонку андроїда …
- Так, так, я це знаю, ти багато разів розповідав- знервовано перервала мене E.L.E.N.
- Силу… - повторив я - силу дарувати Життя і бути його джерелом, тому все що навкруги стоїть и живе тільки завдяки тобі… Ці острови.. ти їх врятувала своєю силою.



- Так я розумію, це але я не розумію до чого ти ведеш..
- Твоя Сила в тобі і теж діє на тебе! Вір мені… Я протягнув лодонь і зробив собі надріз..
Я передав ніж Елен …
- Погодь… вона випустила ніж і обійнявши поцілувала мене… знову... солодший за саме вишуканіше вино поцілунок, нацей раз довший
- Тепер точно подіє - підмигнувши подбодорив я дівчину коли ми закінчили поцілунок…
- Не смішно… Я… я тебе кохаю…

пауза

- Я дав обіцянок собі більше ніколи ніколи не говорити цих слів… але…
- Але що?
- То було у іншому світі… І я тебе кохаю…
- Ай! Подіяло! … трохи боляче… - Неймовірно, Алексе. За стільки років! Невже це можливо?
- Як бачиш, можливо. Ти тепер жива! Ось так… я приклав свою поранену лодонь до її рани. Тепер ми пов*язані узами кріпшими за будь що…

Сталося диво сила кохання і неменш древня Сила природи перетворили механічне тіло на живе.
Ми деякий час сиділи пліч о пліч не в силах поворухнутись і відірвати погляд один від одного…
І коли на небі із-за гір засяяла Луна...

- І що тепер? Ти підеш? Я не хочу щоб ти кудись йшов… я не хочу щоб ти був моїм і не моїм одночасно…
- Ось і перша сварка, посміхнувся я – я не твій і не чий взагалі. Ми разом і якщо навіть я буду в іншому світі ми так і залишимось разом. Згода?
- Так. Посміхнулася Елен і лягла мені на коліна головою… - але я не хочу щоб ти йшов зараз… будь-ласочка… в її котячих очах палали зорі
- Я і не збирався … я її погладив по голові і Елен тихенько замурликала від задоволення і счастья.
- А в кроватку? Ти ж хочеш?
- Мять! звісно хочу!
- Хе-хе, потім… хочу подивитись на Луну в зиніті …
- Мять…
- Хи-хи… та підем скоро, я тебе просто дражню…
- Бяка! – я показав їй язик і погладив кохану по волосям.
- Я буду чекати коли ти прийдеш назавжди...


 
Останнє редагування:
Уламок Світів мрій – Башта безіменного деміурга – адміністративні поверхи.
*Тіньк* Ліфт привозить мене на адміністративні поверхи, я виходжу з ліфту і входжу у двоярусній хол у стилі ар деко.

- Привіт Алексе! – у стійки адміністратора мене зустрічає ельфійка.
- Привіт.
- Елен просила нагадати тобі що вас є деяка справа…
- Так-так – я як раз йду до неї – махаю я рукою і йду у потрібному напрямку.

Йду по коридорам, по дорозі мені зустрічаються представники різних рас. Підхожу до потрібної двері… І вона відчиняться на порозі стоїть Елен у діловому костюмі.

- Привіт, нарешті наважився.
- Ну так… але…
- Заходь.

Я з Елен проходжу у кабінет… він більше нагадує кімнату для відпочинку – уютно і якось по домашньому.

- Як ти? Як почуваєшся? – Елен сідає за стіл і включає ноут бук.
- Почуваюся дивно. Хочу спати, мабудь із-за того що настрою не має… все за того…

Я сідаю на кушетку з відкидним столиком.

- Я сподіваюсь в кінці нашої зустрічі тобі стане ліпше.
- Я теж сподіваюсь.
- Води?
- Так бідь-ласка.

Елен підводиться зі стола і підходить до столика де стоїть декілька фужерів.

- Може лимонаду?
- Давай лимонад мені все одно… Елен стоїть спиною до мене і наливає лимонад у стакан… Я помічаю яка в неї гарна фігура…
- Ось тримай – вона дивиться мені у вічі, я дивлюсь у її… гарні..

Елен ставить стакан на відкідний столик і повертається до столу.

- Почнемо. Розкажи мені що ти зараз відчуваєш, що тебе вразило? Не хвилюйся, ти можеш говорити будь-що, я не буду тебе засуджувати, давати поради і ти можеш мені довіряти.
- Дякую Елен.
- Найбільше мене вразило що всі люди… в моєму світі, яких я любив і вважав за сім’ю просто взяли і всі десь ділися у одну мить. Ніяких слів на прощання і подяки, хоча б на словах. Вони просто залишили мене одного в найскрутніші часи. Танька зникла без вісти, її телефони постійно зайняті, Леська мене забанила у фейсбуці, а батько від мене відхрещується. Це ранить найбільше. От і відносься до людей так як би ти хотів щоб відносились до тебе… нелюди якісь не розумію… як там можна чинити…





- Так Алексе дуже прикро і сумно що вони так з стобою вчинили, всі разом ..

Елен встала зі столу підійшла до мене і обійняла… - Я відчуваю твою біль, теж їх не розумію.
На мої очі навернулися сьози.

- Якщо хочеш можеш поплакати, це нормально
- Дякую, все гаразд – я розімкнув обійми ,Елен сіла поруч на кушетку.
- А ти не думаєш що вони дійсно тебе могли використовувати?
- Я вже нічого не розумію… закриваю лице руками… Могли, але все якось дивно.
- А як ти вважаєш? Якщо взгялнути правді у очі.
- Я не думаю що це було від початку, з деякого часу мабуть так, але це так складно зробити вірний вибір і не помилитися коли все летить шкереберть.
- Нічого Алексе, я думаю не існує помилок які не можна виправити, крім смерті і втрати здоров*я.
- І вони з цим гралися?
- Не знаю Алексе, історія дійсно складна і вибір який ти робив теж.
- Знаєш щоя подумав?
- Що?
- Багацько людей говорили мені що мене дурять… Але якщо б я говорив їм що ок, я поступаю так я к ви говорите, але за наслідки свою відповідальність ви берете на себе як фінансову так і перед богом, і свою совістью. З однієї сторони наприклад життя малятки. Ви готові на це? І я впевнений що більшість відповідало що ні… це твоє життя, твої рішення і твоя відповідальність… і ми зовсім тут не при чому це твоє…
- Так, скоріше б так і було – люди звикли давати поради, говорити про те як вчинити правильно коли це не їх життя.

Трохи помовчавши Елен повернулася на своє місце і щось подивилась на екрані…

- А як ти вважаєш, все ж таки як все було?
- Я думаю що спочатку було все гаразд і коли настала криза у відношеннях, з подачі моїх родичів… то є варіант що ці обидві могли мене використати... але щось тут не так, я вважаю що більшість скрутних ситуацій таки були. І зараз знову щось трапилось після чиго вони сказали досить. Не розумію як це людина говорить тобі що розлучилась за ради мене, що хоче бути зі мною і жити у одному домі в якому ми зробимо ремонт і дитячу кімнату… А потім безслідно пропадає.
- Так дуже дивно… Але якщо ти вважаєш себе в чомусь винним то ти на справді не винний.
- Так я не вважаю себе винним. В перший раз і Леська і мої родичі змогли мене завинуватити так що я трохи не покінчив з собою… як єдиний вихід припинити панічні атаки які тривали годинами… Мене врятувала тільки зустріч з Танькою… а зараз цього не має.
- Дуже горно Алексе. Я готова дати тобі відповідь чому так трапилось і чому ти так діяв.
- Гаразд. Я уважно слухаю.
- Колись в дитинстві, твої батьки обмережували тебе у любові, підтримці, поважному ставленці до тебе і всього іншого що сприяє нормальному психологічному розвитку особистості, тобі приходилось домагатися всього цого… Але не виходило… І в тебе з*явился травма, не завершення справа для розвитку, це називають незакритий Гельштат.

І в подальшому, з*явилася схожа ситуація схожі люди і ти намагався закрити гельштатт і примиритися з батьками таким чином. І коли до тебе відносились не дуже гарно то ти не вважав це поганим, це було у нормі для тебе і ти ще більше намагався бути кращім - «хорошим хлопцем»

- Так я все розумію Елен, але що мені робити зараз? Так мені зараз ліпше чим у перший раз я лізу у петлю від панічних атак… Але моє життя і психіка все одно зруйновані і не знаю як мені бути далі… Навряд чи я когось ще знайду, да і я не хочу більше страждати і щоб комусь було погано із-за мене чи моїх родичів… Я навіть збіг у цей фентезійний світ тому що там не має допомоги для мене.



- Але ж не всі люди погані, є і добрі.
- Є, але їх одиниці, а я дуже втомився шукати цих людей… Більшість якщо спочатку і будуть с тобою доброзичливі то потім обв*язково все прийде до намагань продавити, обдурити, окрутити… тощо…
- Знаєш Алексе, я думаю ти таки знайдеш тих самих людей і…
- Що Елен?
- Можливо я теж є в твоєму світі.
- Як це?

- Мої сни, це важко пояснити… Ми там разом у твоєму світі.
- Нічого, І?
- Я відчуваю що це більше ніж просто сни.
- Не засмучуйся – я зрозумів ти хочеш сказати що в моєму світі є дівчина з якою ти якось пов*язана і ти відчуваєш дуже близько не тільки мене, Матір та ще і її. Так?
- Так Алексе, і я хочу що б ми зустрілися там… у твоєму світі - Елен знову підвелась і підійшовши обійняла мене. – Мені так самотньо тут… коли ти там… її очі стали вологими від сліз.
- Я теж цього дуже хочу, розумію xому ти засмучуєшся. Гаразд я спробую віднайти тебе там… Але мені треба буде допомога..
- Яка?
- Ну я вважаю що ініціатива зйомства і бажання ближче познайомитись може буди не тільки від парня.
- Так звісно… Зараз після того як ти себе проявив в заботі до коханих. З тобою буде мріяти познайомитись кожна дівка!
- Та… кому потрібен жебрак з поламаною психікою?!
- Мені! Ха-ха. Зі мною в твоєму світі ти швидко станеш на ноги і виберешся. І навіть якщо це буде інша все одно так і буде ти дуже сильний, я тобою по справжньому захоплююсь і пишаюсь!
- Дякую мені дуже приємно…
- Доречі… побачення… в мене є ідея, хочу тобі щось показати!
- Тільки за!
- Зустріч закінченна. Я зараз йду до дому, проводиш мене?
- Залюбки.

Ми разом виходимо з кабінету.

 
Останнє редагування:
P.S. «И ещё, мистер Ви: так тихая жизнь или смерть в лучах славы, м?» Интересен ответ на вопрос :кручусь:.
Сам отвечу на свой вопрос...

предпочел бы тихую жизнь...
но мир, окружение, общество...
то через то что я прошел и еще пройду...
ведут к смерти в лучах славы...
печалька, это так трудно быть достойным...
хочу тихую жизнь...

Героем был он, прикасаясь ко всем нашим жизням,
Как будто он жил и умер
В одно мгновение.
Велики были его дела,
Все его слова были правдой,
Он жил и умер, человек чести,

Он заплатил своей жизнью
За свою жизнь, была цена,
Чтобы пройти через врата, Бессмертный.
Твое путешествие начинается
С меча на ветру,
Держи свою руку, упокой свое повеление,
Ибо зов Одина был услышан
Над всеми,
Имя Твое никогда не умрет.
Долго мы будем помнить
Того, кто шел по дороге опасности,
Повелитель мести, смерть не чужая.
Кровь и смерть жили на его мече,
Бог войны, его единственный повелитель
В глубинах ада.
Идите все, он упал.
Возьми свой щит, возьми свой меч,
Все свое оружие в небо.
Они понадобятся
Тебе, когда Один скажет тебе подняться.
Никто, кроме храбрых,
Не восстанет из могилы,
Чтобы увидеть, как Валькирии летят,
Как это было от руки Одина,
Прошел бессмертный воин.
Врата Валгаллы и в легенду.
Вставай, брат, вставай, проходи Врата Валгаллы.
Здесь ждут великие воины.
Возродись из своей стали.
Все твои раны исцелятся.
От Земли до неба
Восстанет сын Одина,
Займи свое место среди царей,
Ибо душа твоя никогда не умрет.


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
"Истина, выбирающаяся из колодца", 1896.
Художник / Жан-Леон Жером.
Согласно легенде, Истина и Ложь однажды встретились. Ложь говорит Истине: «Сегодня замечательный день»! Истина смотрит в небо и вздыхает, потому что день был действительно прекрасным. Они прогуливаются вместе и наконец подходят к колодцу. Ложь говорит Истине: «Вода очень теплая, давай купаться вместе!» Истина соглашается. Они раздеваются и начинают купаться. Внезапно Ложь выходит, надевает одежду Истины и исчезает. Разгневанная Истина выбирается из воды и ищет повсюду Ложь, чтобы вернуть свою одежду.
Мир, который видит Истину обнажённой, отворачивает глаза от презрения и гнева. Бедная Истина возвращается к колодцу и исчезает навсегда, пряча в нем свой стыд.
С тех пор Ложь путешествует по всему миру, замаскированная под Истину, удовлетворяя потребности общества, поскольку мир ни в коем случае не желает сталкиваться с открытой правдой.

311431276_450465410513771_6971995527810867065_n.jpg
 


 
Останнє редагування:


Мрія - найцінніше у житті, тож ніколи не відмовляйтеся від своєї мрії! Ніколи не відмовляйся від своєї мрії лише тому, що хтось сказав, що в тебе нічого не вийде... Мрійте про неможливе! Знайте, що ви народилися в цьому світі, щоб зробити щось прекрасне і унікальне, не дозволяйте цій можливості пройти повз! Дайте собі свободу мріяти і мислити масштабно!




В 2010 Стирлинг участвовала в America’s Got Talent[15], завоевав признание зрителей, однако попытка улучшить танец в своём выступлении в четвертьфинале была признана судьями неудачной. Несмотря на то, что жюри не отрицали наличия таланта, был отмечен недостаточный уровень навыка. После этого Стирлинг начала карьеру сольного артиста и выпустила мини-альбом в 2010 году
 


Киберпа́нк (англ. cyberpunk) — жанр научной фантастики, отражающий упадок человеческой культуры на фоне технологического прогресса в компьютерную эпоху. Сам термин является смесью слов англ. cybernetics «кибернетика» и англ. punk «панк», впервые его использовал Брюс Бетке в качестве названия для своего рассказа 1983 года[1]. Произведения, относимые к жанру «киберпанк», описывают антиутопический мир будущего, в котором развитые информационные технологии и кибернетика, виртуальная реальность, киборгизация, искусственный интеллект, сочетается с всеобъемлющим, чрезмерным, неограниченным и нерегулируемым государственным контролем за обществом (тоталитаризм или авторитаризм в сочетании с алгократией и киберократией[en]), либо наоборот упадком, коррупцией, разложением государственных институтов, клептократией, в сочетании с доминированием гигантских транснациональных корпораций, мафии, социального неравенства, бедности или радикальными переменами в социальном устройстве самого общества[2]. Произведения киберпанка часто поднимают вопросы сущности человеческого разума и общества, грани между человеком и машиной, реальностью и виртуальностью.

 
Понравилась картинка
BfkzkGSYYip3uLE5lTC0vNmMBqTFUZ7Ev3hb2Iysmps.jpg
 
тс представляет расу эльфов , а ты какими то роботами приперся)
пф... я как раз таки обожаю красоверы, (эльфы + роботы) ты не внимателен...выше у меня упоминается Шадоуран - смесь киберпанка и фэнтези )

Ну и Вархаммер 40К. конечно...




Понравилась картинка
Ага, интересно ) Я бы сюда еще Doomguy, позднее Палач Рока добавил ибо бекграунд как бы немекает...

 
Останнє редагування:
пф... я как раз таки обожаю красоверы, (эльфы + роботы) ты не внимателен...выше у меня упоминается Шадоуран - смесь киберпанка и фэнтези )
и сколько времени ты тратишь на свой фантазийный мир ?
 
и сколько времени ты тратишь на свой фантазийный мир ?
только когда сплю, во снах, тебя такой ответ устроит? )))
А так реальность бьет по морде... но я держусь.... Беря пример у героев фентезийного мира...
(джозеф кэмпбелл "Тысячеликий герой")

Я сейчас болею так вместо того что бы лечится я дрочюсь с работой по фрилдансу чтобы денег на жизнь себе и своей любимой заработать.
Вроде не большое задание но много мудатни и рутины которое кучю времени забирает
 
Останнє редагування:
пф... я как раз таки обожаю красоверы, (эльфы + роботы) ты не внимателен...выше у меня упоминается Шадоуран - смесь киберпанка и фэнтези )

Ну и Вархаммер 40К. конечно...





Ага, интересно ) Я бы сюда еще Doomguy, позднее Палач Рока добавил ибо бекграунд как бы немекает...


Ваха мне когда-то очень нравилась. Сейчас только картинки на реддите иногда просматриваю.
 
Назад
Зверху Знизу