Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Харків'янина засудили за ухиляння від мобілізації: який вирок суду

Статус: Офлайн
Реєстрація: 19.04.2010
Повідом.: 23188
Адреса: Харків
Три роки чоловік проведе за ґратами

Мешканця Харкова засудили до трьох років ув’язнення за ухилення від мобілізації.

Як встановило слідство, у листопаді 2024 року чоловік пройшов військово-лікарську комісію, яка визнала його придатним до служби.

Обставини події

Жодних скарг на стан здоров’я він не подавав, висновки медичного огляду не оскаржував, повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Після цього харків’янину вручили повістку до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, однак він без поважних причин не з’явився до Немишлянського РТЦК та СП у визначений час. Працівники центру зафіксували факт неявки актом.

Вирок суду

У суді чоловік визнав провину повністю.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Немишлянської окружної прокуратури його визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).

Немишлянський районний суд Харкова призначив покарання — три роки позбавлення волі. Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Нагадаємо,
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Джерело: 057.ua

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу