кац@пи готують напад на наступну країну!

Статус: Offline
Реєстрація: 11.05.2007
Повідом.: 2699

У невизнаному Придністров'ї готуються просити Путіна приєднати регіон до РФ. Кишинів відреагував​

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Одночасно до Москви приїхав сербський нацист з Боснії. Додік:

ЛІДЕР БОСНІЙСЬКИХ СЕРБІВ ДОДІК РОЗКЛАНЮЄТЬСЯ ПЕРЕД ПУТІНИМ​

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



Що саме задумали кацапоголові?
 

"Росія не зможе анексувати Придністров'я"​


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


ГУР та інші "спеціалісти" впевнені що кацапня не піде на приєднагня пмр. Але в мене таке відчуття що вони провтикали як і початок повномаштабної 🤬
 
Останнє редагування:
Ну каким образом они то Приднестровье присоединять будут? Для этого как минимум нужно взять Херсон, Николаев и Одессу.
 
Ну каким образом они то Приднестровье присоединять будут? Для этого как минимум нужно взять Херсон, Николаев и Одессу.
першай фаза- створити хаос, заворушення, багато крові! Недарма Додік в цей же час відвідував плєшивого пацюка.
Ну, подивимось. Середа вже близько.
 
Я скорее поверю что они через Бульборосию нападут на Литву чтобы коридор к Калининграду сделать.
 
Я скорее поверю что они через Бульборосию нападут на Литву чтобы коридор к Калининграду сделать.
ну не одразу ж так в лоб. Спочатку зроблять хаос де зможуть, щоб розтягнути сили суперника. Венесуела, Палестина, Боснія, Сербія, Приднісров"є, Ємен, і т.д.​
 
Ну у ка#апів все по шаблонам, заяви про утискання, геноцид😂 і т.н.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 

Путін потис руку голові Гагаузії та пообіцяв "підтримку"​

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



1709761275216.png




ТАКЕ гарне призвище зганьбити... 🤮🤮🤮
 
Гагаузия обратится к России
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Як пишуть в кацапсьеих медіа, Гуцул знову поїхала до Москви відсмоктувати у ліліпьозда, паралельно заявивши що Гагаузія проголосить про відокремлення від Молдови одразу ж за командою з кремля
 
Назад
Зверху Знизу