Йобана русня

283529137_23851225141710078_3677321483611981043_n.jpg
 
А хто цей Клінік, і чому він російськомовний?
Про Невзорова, мабуть, усі в курсі, і зараз він на нашому боці.
А оцього мутного типочка я не знаю.
Не Клиник, а Клирик. У него есть канал на Ютубе, на который я сам давно подписан и рекомендую другим. Исключительно антироссийский и проукраинский блоггер, очень остроумный, но часто перегибает палку в отношении "хороших русских" из параши.
 
Только по техническим проблемам и полгода до вторжения. Мы нашли друг друга, никуя в цене хлеба не разбирались. спорили только о размерах и как эту деталь выточить. На ДР от него поздравление пришло. По началу пытались они писать, даже с оправдываясь.
Но я честно признаюсь, кацапов всегда ненавидел и пиздил, всегда меня банили на форумах за это, но я не верил.что будет вторжение, и никогда не думал что кацапы спокойно будут бомбить города и разрушать их в ноль по приказу чукчи и карлика.
 
Не Клиник, а Клирик. У него есть канал на Ютубе, на который я сам давно подписан и рекомендую другим. Исключительно антироссийский и проукраинский блоггер, очень остроумный, но часто перегибает палку в отношении "хороших русских" из параши.
Сорян, я не дивлюсь патріотичних російськомовних типочків.
 
но я не верил.что будет вторжение, и никогда не думал что кацапы спокойно будут бомбить города и разрушать их в ноль по приказу чукчи и карлика.
А я знала это давно.
Когда они ввалились, я свою куму выпихнула из страны, у нее девочка - красотка, я ей сказала: если они войдут в город, Катьке не жить, они ее разорвут
Кума не верила, но внук совсем малыш, и она взяла в охапку дочку и внука, свалила в никуда - осела в Праге.
А потом случилась Буча и Ирпень. И остальное - по тому сценарию, что я ей и говорила: массовые убийства, пыточные, братские могилы, подвалы с трупами, на которых следы жутких пыток, массовые изнасилования, в том числе и деток, обстрелы городов.
Я точно ЗНАЛА, как ведет себя русня, что они творят там, куда вваливаются с войной и оккупацией.
А кума, которой я годами это говорила, мне никогда не верила, ей совковая пропаганда в подсознание влезла накрепко с этим вот братством, а когда все случилось, по итогу была в шоке, она так и сказала: я много лет считала, что ты на этой теме сумасшедшая, а вышло в точности как ты и говорила!
 
А я дивлюсь ролики такого собі Максима Каца, і ще раз переконуюсь: все, що повзе від русні - брехня й маніпуляція.
Справедливості заради - Невзоров чітко продемонстрував свою позицію - отримав громадянство України.
Кац сидить в кацапії і продовжує вважати себе руським. Невзоров зрікся і каже, що він не руський.
 
Справедливості заради - Невзоров чітко продемонстрував свою позицію - отримав громадянство України.
Нєвзоров психопат з нарцисичним розладом особистості, та ще й злочинець.
А "позиція" у нього одна: знаючи, що він нікому, окрім як на постсовку, не цікавий, він зорієнтувався дуже швидко, і смокче півшостому хуя дуже професійно, там роки тренувань з жиріком, хуйлом і купою іншої брудної мокші.
І якщо він отримав громадянство, то це всупереч закону України "Про громадянство", хоча коли це півшостий виконував закони.
Громадянство лизоблюдам роздавати - це так собі практика.
А Нєвзоров не має позиції, він просто повія з добре розвиненим інстинктом самозбереження.
 
Кац сидить в кацапії і продовжує вважати себе руським. Невзоров зрікся і каже, що він не руський.
Кац теж не в кацапії, він же ж з-під навального (до речі, хуйло дуже смішно гноїть його в зіндані).
А нєвзоров зрікся - це навіть не весело, бо щоб чогось зректися, треба мати те, чого зрікаєшся, а там просто флюгер.
 
Нєвзоров психопат з нарцисичним розладом особистості, та ще й злочинець.
А "позиція" у нього одна: знаючи, що він нікому, окрім як на постсовку, не цікавий, він зорієнтувався дуже швидко, і смокче півшостому хуя дуже професійно, там роки тренувань з жиріком, хуйлом і купою іншої брудної мокші.
І якщо він отримав громадянство, то це всупереч закону України "Про громадянство", хоча коли це півшостий виконував закони.
Громадянство лизоблюдам роздавати - це так собі практика.
А Нєвзоров не має позиції, він просто повія з добре розвиненим інстинктом самозбереження.
Ну, він міг залишитись і лисому карлику смоктати, але, він зробив вибір такий, як зробив.
Психопатія, доречі, з НРЛ це різні розлади :)
В Балтії, так, він відмітився тоді... Може, хоче оплатити цей рахунок тепер.
 
Ну, він міг залишитись і лисому карлику смоктати, але, він зробив вибір такий, як зробив.
Я ж не кажу, що він дурень.
Він уміє сікти фішку і зрозумів, що на цей раз хуйло програє, і програє ганебно, з тріском.
В Балтії, так, він відмітився тоді... Може, хоче оплатити цей рахунок тепер.
І не тільки в Балтії.
І є рахунки, за які треба платити кров'ю, інакше їх не закрити.
 
Кац теж не в кацапії, він же ж з-під навального (до речі, хуйло дуже смішно гноїть його в зіндані).
А нєвзоров зрікся - це навіть не весело, бо щоб чогось зректися, треба мати те, чого зрікаєшся, а там просто флюгер.
Та Крьімнібутєрброд - це ГБшний "план Б". Коли срака наблизиться достатньо близько - вони закладуть карлика у жертву, і дістануть з шухляди заздалегідь підготовленого "героя нової формації", який буде замилювати очі, як те робив Єльцин, вдаючи, ніби-то раісся іде зовсім-зовсім іншим шляхом, і нічіво такова більш не планує.
Може, навіть, повернути якісь елементи демократії і злити десяток цапів відбувайл типу Гіркєнда чи Пригожина, чи їх разом.
 
Та Крьімнібутєрброд - це ГБшний "план Б". Коли срака наблизиться достатньо близько - вони закладуть карлика у жертву, і дістануть з шухляди заздалегідь підготовленого "героя нової формації", який буде замилювати очі, як те робив Єльцин, вдаючи, ніби-то раісся іде зовсім-зовсім іншим шляхом, і нічіво такова більш не планує.
Я теж завжди вважала, що те хуйло навальний - ГБшна макака.
Може, навіть, повернути якісь елементи демократії і злити демяток уапів відбувайл типу Гіркєнда чи Пригожина, чи їх разом.
Їм це не допоможе.
Що б не будувала русня, у них вийде лише півень з лайна.
І щоб нормально жити, треба мати бажання нормально жити. А люди, які не слідкують за зубами, пишуть з помилками і мають нікчемний побут, апріорі не здатні щось побудувати, вони такими категоріями навіть не мислять. І це не вчора почалося, там століттями таке.
 
Я теж завжди вважала, що те хуйло навальний - ГБшна макака.

Їм це не допоможе.
Що б не будувала русня, у них вийде лише півень з лайна.
І щоб нормально жити, треба мати бажання нормально жити. А люди, які не слідкують за зубами, пишуть з помилками і мають нікчемний побут, апріорі не здатні щось побудувати, вони такими категоріями навіть не мислять. І це не вчора почалося, там століттями таке.
Їм це кому? ГБ - дуже сильно допоможе залишитись живими.
Там не один хуйло... там ціла організація єбезна, і в неї є свій костяк, окремий від хуйла.
І саме він, цей костяк, треба нищити. Той костяк - це як секта. От римсько католицька церква мала дохуя пап. Багато з них робили усіляку хуйню, а потім - були під владою королів, але... Ватікан, як система, так і залишився стояти.
Кацапія - те є деструктивна секта у чистому вигляді. Якщо не розламати костяк организацвї - вона швидко поверне позиції.
І ось, такі, як Єльцин і Навальний - існують, щоб заспокоювати світову спільноту і не давати приводу зробити висновок про необхідність зачищення естеблішменту.
Ось вони для чого.
 
Їм це кому? ГБ - дуже сильно допоможе залишитись живими.
Там не один хуйло... там ціла організація єбезна, і в неї є свій костяк, окремий від хуйла.
І саме він, цей костяк, треба нищити. Той костяк - це як секта. От римсько католицька церква мала дохуя пап. Багато з них робили усіляку хуйню, а потім - були під владою королів, але... Ватікан, як система, так і залишився стояти.
Кацапія - те є деструктивна секта у чистому вигляді. Якщо не розламати костяк организацвї - вона швидко поверне позиції.
І ось, такі, як Єльцин і Навальний - існують, щоб заспокоювати світову спільноту і не давати приводу зробити висновок про необхідність зачищення естеблішменту.
Ось вони для чого.
Треба нищити геть всю русню.
Що там розбиратися -те лайно таке, а те інше.
Лайно - воно і є лайно.
 
Треба нищити геть всю русню.
Що там розбиратися -те лайно таке, а те інше.
Лайно - воно і є лайно.
там 120 млн реальних. Проста, якщо нищити в день по 1000 (як, скажімо, буває зараз, і-то не завжди) - це 120000 днів, або 328 років.
Це технічно важко виконуєма задача. Враховуючи те, що вони паралельно будуть плодитись.
Реальніше - проста забрати в них зброю і промисловість.
І нищити будь-які активні джерела централізації. ФСБ, олігархат, великий бізнес - так, їх треба обнулити, перших дві категорії - знищити фізично, армію - заборонити, існуючий вищий керівний склад - знищити.
І, так - усих, хто брав участь у війні - знищити фізично, якщо тут не вбили. Це міліон, теж багато, але реальніша цифра для виконання.
 
Назад
Зверху Знизу