Йобана русня

даже не знаю как угадать страну, в которой такая ретро-инсценировка (за кадром слышно и детские голоса зрителей:D)

 
Росіянин здався в полон дрону

 
20240518_175811.jpg
 
~40 дохлих росіян.
Працює РУБпАК 47-ї ОМБр

 
1716047685062.png

“Це був прекрасний музейний комплекс, один із найкращих на світі. А тепер там утворено Свято-Володимирський чоловічий монастир РПЦ. Монахи будують ларьки, магазини, трапезні, туалети, місця для прочан, вештатимуться юрби юродивих.
Ті речі, які вони викопали екскаватором у Херсонесі під час створення так званого археологічного парку (У межах майбутнього комплексу “Новий Херсонес”), лежать там само, їх ніхто не опрацював. Це керамічний матеріал, а цінніші речі на облік до Херсонесу взагалі не надходили. Найімовірніше, їх одразу відправили до Петербурга в Інститут історії матеріальної культури або в Ермітаж, бо там є реставраційні майстерні”.
Евеліна Кравченко, українська історикиня та археологиня, багато років працювала в заповіднику Херсонес Таврійський. Він об’єднував кілька тисячоліть історії чорноморського регіону, а з окупацією Криму став наріжним каменем нового російського міфу.
“Звідти вже вивезений спецхран – найцінніші речі: з коштовного металу, рідкісні деталі з мармуру, унікальні предмети образотворчого мистецтва, прикраси й інше. Усе це вивезли до Новгорода на виставку “Золото Візантії”, де є речі періоду античності. Вивезена вся нумізматика”.
 
Не зрозумів...
Користувач навіть нічого не скачував?
Якщо комп був підключений до інету з білим IP, то може попався сканеру портів, який знайшов якусь відому діру ХР для мережевої атаки. А брендмауер та антивірус у нього був вимкнений - такі умови у статті зазначені
 
Вспоминается эпичный путепровод в СПб с баннером крупным шрифтом "Газель не пройдет!"
(Говорят, вроде, уже реконструировали его - жаль)

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Подивився фото за посиланням, так там газєлєй і не має! Є розйобані Мерседеси, Івеко та китайські сасорухомі вироби, але не газєлі.
 
Ценой своєй жізні гєроічєскі погіб. Так і запішем. Вот.
1716055523756.png
 
Назад
Зверху Знизу