- 🟠 01:12 Загроза ударних БпЛАЗагроза БпЛА типу «Шахед»#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
-
- #1
а как это правильно жевать ? . научите .Нужно просто правільно жєвать, єслі коротко. А нєправільно жєвать нє нужно.
Я ж не кажу, що це смішно, смішно запитувати про це у чатжпт, ну ще можна у калькулятора запитати)) Мабуть що це збій у голові такий виникає, коли язик не встигає прибратися з-поміж зубів, в мене таке буває, коли про щось замислюся чи щось різко відволіче від процесу жування, тому тиша та спокій, як на мене - найкращий спосіб уникнути цього.а как это правильно жевать ? . научите .
да и смешного в этом ничего нет . это происходти машинально . всего доли секунд и зубы прищемили язык .
То есть неправильный прикус?Така ситуація, коли язик потрапляє між зуби під час їжі, може виникати у багатьох людей. Є декілька можливих причин такого явища.
По-перше, це може бути пов'язано з особливостями будови вашої ротової порожнини або зубів. Якщо зуби розташовані близько один до одного або язик трохи виходить за нормальні межі ротової порожнини, це може призводити до того, що язик легко потрапляє між зуби під час їжі.
По-друге, використання саме такого способу жування, де зуби дуже сильно затискаються, також може впливати на те, як легко язик може потрапити між них. Якщо ви помічаєте, що ця ситуація виникає тільки під час їжі і ви клінічно здорові, спробуйте більше уваги приділяти техніці жування та способу, яким ви вживаєте їжу.
Якщо такі проблеми з язиком між зубів настільки серйозні, що призводять до травмування слизової оболонки, ран та інших проблем зі здоров'ям, раджу звернутися до стоматолога. Він зможе допомогти визначити причину цих проблем і, можливо, запропонує якісь рекомендації для полегшення ситуації.
Так, можливо, це не пов'язано з неправильним прикусом, особливо якщо раніше ви не стикалися з такими проблемами. Язик може потрапляти між зуби під час жування з інших причин, які можуть бути пов'язані з особливостями жування, будови ротової порожнини або навіть простими випадковими рухами при їжі.То есть неправильный прикус?
Но если человек раньше таким не страдал, значит прикус правильный.
Клонико- тонические судороги - это надо к неврологу, а не к стоматологу.
То есть дело может быть в ,,мозге,,, а не в прикусе?Так, можливо, це не пов'язано з неправильним прикусом, особливо якщо раніше ви не стикалися з такими проблемами. Язик може потрапляти між зуби під час жування з інших причин, які можуть бути пов'язані з особливостями жування, будови ротової порожнини або навіть простими випадковими рухами при їжі.
Клоніко-тонічні судороги, які ви згадали, дійсно потребують консультації з неврологом, а не зі стоматологом. Якщо у вас виникають такі судороги або інші небажані реакції в ротовій порожнині під час їжі або жвачки, раджу звернутися до лікаря, щоб отримати відповідні консультації та обстеження для встановлення причин цих симптомів.
Так, можливо, причина, через яку язик потрапляє між зуби під час їжі, може бути пов'язана з деякими механізмами мозку або моторики ротової порожнини, а не обов'язково з неправильним прикусом. Клоніко-тонічні судороги можуть бути однією з можливих причин, які впливають на рухи язика під час жування.То есть дело может быть в ,,мозге,,, а не в прикусе?
В одном из своих ответов ТС вы написали, ,,если вы клинично здоровы,,.Так, можливо, причина, через яку язик потрапляє між зуби під час їжі, може бути пов'язана з деякими механізмами мозку або моторики ротової порожнини, а не обов'язково з неправильним прикусом. Клоніко-тонічні судороги можуть бути однією з можливих причин, які впливають на рухи язика під час жування.
Якщо вам здається, що ця проблема з язиком, яка виникає під час їжі, буде дійсно пов'язана з мозковою діяльністю чи моторикою, раджу звернутися до лікаря-невролога для додаткової консультації та обстеження. Лікар зможе оцінити ваш стан і надати необхідні рекомендації чи допомогу вирішення цієї проблеми.
Вибачте за недорозуміння, вираз "клінічно здоровий" вказує на стан здоров'я людини, коли відсутні які-небудь медичні захворювання або патології, і коли функції організму знаходяться в нормі. Такий вислів означає, що відсутні признаки будь-яких захворювань або патологій, які можуть бути причиною специфічних симптомів чи проблем.В одном из своих ответов ТС вы написали, ,,если вы клинично здоровы,,.
Что имеется в виду?
Спасибо за ответ.Вибачте за недорозуміння, вираз "клінічно здоровий" вказує на стан здоров'я людини, коли відсутні які-небудь медичні захворювання або патології, і коли функції організму знаходяться в нормі. Такий вислів означає, що відсутні признаки будь-яких захворювань або патологій, які можуть бути причиною специфічних симптомів чи проблем.
У вас може бути раціональна підстава подумати, що ваші проблеми з язиком під час їжі можуть бути пов'язані з чимось більшим, ніж просто фізичні особливості ротової порожнини чи жування. У такому випадку консультація з лікарем, наприклад, із неврологом, може бути корисною для визначення факторів, які можуть викликати ці симптоми.
Ви завжди можете звертатися за допомогою або радою! Не соромтеся звертатися, якщо у вас є ще питання. Бажаю вам гарного дня!Спасибо за ответ.
ТС, если такое не все время по жизни было, может имеет смысл задать вопрос неврологу. В такое время живём, нервная система шатается.у меня вопрос - почему язык попадает между зубами когда я ем и они его сильно зажимают что аж так больно . что ужас . бывает до крови .
может это только у одного меня ? . а у других людей такое встречается ?
спасибо за совет . да язык редко между зубов попадает . но прищемляет больно . прям как будто его сатана какая-то туда сует и зубами как тисками зажимает . и это все быстро происходит . раз и готово . да бывает редко . но метко . ну раз за 2- 3 месяца бывает .ТС, если такое не все время по жизни было, может имеет смысл задать вопрос неврологу. В такое время живём, нервная система шатается.
Без обид, я не умничаю. 😊