Roma2 R Статус: Офлайн Реєстрація: 21.08.2009 Повідом.: 1114 17.11.2010 🟢 16:30 Відбій повітряної тривоги #1 где пострелять из нарезного кто что слышал о дюш 11? можно там или нет?
Landlord Статус: Офлайн Реєстрація: 26.11.2008 Повідом.: 239 28.11.2010 🟢 16:30 Відбій повітряної тривоги #2 Спроси ещё - в кого?