Гости из РФ Вам сюда

2hcehc.jpg

У води Чорного моря увійшов перший корабель-розвідник НАТО, його направила Велика Британія. Судно прибуло увечері 17 грудня з протоки Босфор. Про це розповів головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко. Призначення цієї морської техніки – розвідоперації на підтримку підводних човнів та десантних операцій, судно ладне надавати оперативні дані у режимі реального часу.

#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (243) - Велика Британія та Королівський флот достроково виконують обіцянки, надані після загострення ситуації в Азовському морі.

Моніторингова група "Майдану закордонних справ", "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень" та BlackSeaNews повідомляє...

21 листопада 2018 року міністр оборони Великобританії (Defence Secretary Gavin Williamson) під час візиту до Лондону міністра оборони України Степана Полторака оголосив, що HMS Echo відправиться в Чорне море в 2019 році для підтримки свободи навігації на підтримку України.
17 грудня 2018 близько 20:30 (місцевий час) гідрографічний (розвідувальний) Корабель Її Величності HMS Echo (H87) увійшов в Чорне море з протоки Босфор.

Цей сучасний розвідувальний корабель призначений для проведення розвідувальних операцій на підтримку підводних човнів та десантних операцій. Він може надавати адаптовану інформацію практично в режимі реального часу.

HMS Echo вийшов з британської військово-морської бази в Гібралтарі 03.11.2018, потім 09.11.2018 прибув на Мальту, звідти вийшов 09.12.2018 курсом на військово-морську базу в Souda Bay на о. Крит, звідки 14.12.2018 приблизно о 17:00 взяв курс на Чорне море.

Це перший військовий корабель країн НАТО, що здійснює візит до Чорного моря із прямим формулюванням мети візиту, що пов'язана з Азовською кризою - to demonstrate the UK’s support to ensuring freedom of navigation in the region.

Дякуємо британським друзям✌️

Довідково: HMS - офіційний префікс, що використовується в назвах суден Королівського військово-морського флоту Великої Британії (Her або His Majesty's Ship — Корабель Його (або Її) Величності)
 
через сколько лет вымрет от голода та жируха?7074р - это сколько грн?

Какой % укрпенсов получает пенсию в 3.500грн, ммм?

Шла бы, маня, ты в свой угол и укрпенсов не раздражала.

ватоголовая дивись:

1. Нет субсидий на коммуналку 4000 - 5000 руб в среднем (смотри деда из Бийска)
2. Продукты дороже. Качественные продукты дороже в 2-3 раза от наших цен. Шмотье и лекарства тоже дороже, чем нас. В Крым прут шо немые с неньки.

3500 грн - ты насчитала...
вычитаем коммуналку 4000руб(2000грн) 3500-2000= 1500грн.
вот блять фокус 1500 грн при кацапских ценах - багатии блять
:D

:україна:
 
Бывший командир керченского "Беркута" сел в оккупированном Крыму за взятку почти на 8 лет
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Бывала я в Чувашии, так вот этот крендель ну очень похож на большинство чувашей. Ещё волжские татары тоже очень похожи на этого. Они совсем не такие, как крымские. В основном светловолосые/русые и светлоглазые.


babde7.jpg
 
ПЕНСИОНЕРЫ НА ПОМОЙКЕ Кто защитит российского пенсионера

 
Бывала я в Чувашии, так вот этот крендель ну очень похож на большинство чувашей. Ещё волжские татары тоже очень похожи на этого. Они совсем не такие, как крымские. В основном светловолосые/русые и светлоглазые.


babde7.jpg

и вечный вопрос, сто сначала, пить или сесть на нее?:)7
 
Ещё волжские татары тоже очень похожи на этого. Они совсем не такие, как крымские. В основном светловолосые/русые и светлоглазые.

Так оттуда все они и пошли, те кто себя сейчас русскими называют. Собственно волжские татары и нынешние русские это один народ и фамилии у них общие типа Лавров, Кадыров и т.п. Просто религии разные, потому и христиане из них как коровы под седлом. Татары сохранили свою идентичность, а эти европейцами захотели стать на потеху всему миру.
 
Україна подає в ЄСПЛ докази про те, як саме Росія керує війною на Донбасі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
на русТВ пригарает….
Украіна абвясьціла дзень нараджэньня Бандэры афіцыйным сьвятам :D
 
Назад
Зверху Знизу