ГаМаФлуд

Рагнарьок рубаю. Сходу такий двіж. Показали Тора та Одіна. Тор ще зрозуміло)) А от Одін це пиздець, тупо мафіозі :D
Здається, що Кратос став менший за розмірами.

А це Тор і Кратос кинули в одне одного свої зброї і ці зброї зустрілися посередині. Блискавка замерзла.
IMG_20230824_194446509_HDR.jpg
 
Останнє редагування:
Двіж закінчився, почалися пошуки якогось хіпі. Ходимо по лабіринту, ставимо одні й ті самі питання. Виникає враження, що час затягують спеціально. Одноманітні бійки вже набридли. А ще цей хіпі дуже важливий, а його охороняють аж ніхто.

Дві частини Богів поспіль мабуть перебір.

Графа зачьот, звук ще більший зачьот. Кратос пихтить у вухо - старий вже дід
 
Новий Мортал комбат 1 на підході. Трейлер не показав нічого нового.
 
Захотілось пожувати гівна, давай юбісофт конект ставити та завантажувати The Division. Бля забув як грати, так звіздюлєй получаю.
 
Захотілось пожувати гівна, давай юбісофт конект ставити та завантажувати The Division. Бля забув як грати, так звіздюлєй получаю.
лол, я якось там прокачувався з челіком, а коли докачались, я одяг свій основний шмот. Він прифігів, що я всю шкоду лицем приймаю, а мене ніхто вбити не може :D
 
Він прифігів, що я всю шкоду лицем приймаю, а мене ніхто вбити не може
Чьорт возьмі! Я не витримаю тої прокачки. Це навіть не Фарік з його вишками та аванпостами. Я якось в Епік взяв за 5 копійок 2 частину Дивізії, зачистив карту і як горів мій пердак, коли все відкотилося назад з якимось бівнями.

Незабаром, до речі, вийде Дивіжн фрі ту плей. Це там де зачіски можна робити, фіолетовий колір і сорочка в клітинку
 
Чьорт возьмі! Я не витримаю тої прокачки. Це навіть не Фарік з його вишками та аванпостами. Я якось в Епік взяв за 5 копійок 2 частину Дивізії, зачистив карту і як горів мій пердак, коли все відкотилося назад з якимось бівнями.

Незабаром, до речі, вийде Дивіжн фрі ту плей. Це там де зачіски можна робити, фіолетовий колір і сорочка в клітинку
Самостійно там качались тільки напочатку. А далі просто просиш когось і тебе за годинку викачували без проблем.
 
Закінчив Рагнарок. Непогана гра за ту ціну, яку я заплатив.
Дуже довга, дуже перекручена, дуже багато американщини.
Графа зачьот, звук зачьот, персонажі зачьот.
Сюжет настільки поторочений та перекручений відносно оригіналу (міфів), що це просто мильна опера.
Геймплей повністю прямий. Коридор, вороги однакові, сундуки однакові. Як в принципі й було раніше.

Є вражаючі локації. Дуже сподобалась стіна в Асгарді, тобто забиратися на неї. І ще кілька, не буду казати про них.
Багато лівакових коридорів лабіринтів, де можна просто через кущі пройти, а нє, у нас гра, тільки по доріжкам.

Як на мене сама більша проблема гри, це відсутність відчуття глобальності та єпічності. 9 світів, Рагнарок, війна богів. А виглядає, як бійка село на село. Всю гру нагнітали про той Рагнарок, що це кінець світів, або залишиться Асгард, або інші 8 світів. А вийшов пшик. Розбудили велетня для нищення Асгарду, а потім передумали, типу Одіна так завалимо. Одіна завалили, але велетня не зупинили. Асгард було знищено. І сука Кратоса не вбили! Він побачив пророцтво про себе, йому поклоняються, як богу. Мені здалося, що це грецький пантеон. Можливо буде повернення додому ))) Це пизда. З тими пророцтвами теж така лажа, як з тою Вангою. Додають, перекручують і таке інше

Попередня частина мені більше зайшла, але й вона починається з другої половини.
 
В Епіку можна спробувати бетку нового Ghostrunner 2
 
Залип в Sunkenland. Гра повний аналог Stranded deep тільки не на океанічних безлюдних островах, а на затоплених містах, такий собі "Водний світ". Я таке люблю, воно просте та відволікає.
 
Epic роздає The evil within. А з 26.10 ще й другу частину
 
Завтра реліз Алана Вейка 2.
 
І-і-і Алан Вейк 2 почався! :D Не тащить мій комп цей некстген, гра з майбутнього. Мабуть тому на ПС4 вона не виходила.
Знімок екрана (142).png
 
Хто чекав, той дочекався!))
IMG_20231105_213046518_HDR.jpg

Навіть Продіджі тут :іржач: Покійного Кіта прикрутили до Анріел енджін
IMG_20231105_214005507_HDR.jpg
 
Вийшла The Invincible.
Ціна доступна, одразу сумісність зі Стім дек - я взяв, граю.
Перші враження дуже приємні - гра цікава, красива і дизайн бомбезний))
Тепла лампова фантастика!
downloadfile.jpg
downloadfile(3).jpg
downloadfile(2).jpg
 
Наче нічо так. Текстурки не завантажує. Все змазане, крутив налаштування в різні боки, не допомагає.

Здолав текстурки невеликим скриптом
Знімок екрана (144).png
Компуктер на я7 4770кєй та еР іКс 580 тягне норм. Сюжет цікавий, трохи бісить заскриптованість, неможливо щось виконати поки персонажі розмовляють
 
Останнє редагування:
Придбав RoboCop Rogue City, зараз побігаю на дек
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу