Фарион

Очередная битва форумчанина с/против искуственного интеллекта :D
Я на форум раз в недельку захожу, так что быстро сольюсь под напором машинной мудрости. Так что не рассчитывайте на меня в этой битве, кожаные братья :)
 
кожний режим пише свою версію історії. КОЖНИЙ. А брати та видавати за "історію" художню літературу ...... :/
Так воно так і робиться. На сухі історичні факти накладаються описи природи, історії кохання і все таке інше. Хоч у Анні Кареніній (реформи), хоч у Гетьман Іван Виговський.
 
А откуда Вам знать, кто и когда услышал о проблеме?

Вы такой забавный :) То ли распорядитель форума, то ли верховный судья. Вам корона не жмет? Интересно, что было бы, обладай Вы правами модератора?
Имею опыт общения с бойцами интернета, на этом форуме я появился где-то в 2007 году..:ги:
 
В суперечках, один ідіот, другий падлюка. Ти хто?
 
Я на форум раз в недельку захожу, так что быстро сольюсь под напором машинной мудрости. Так что не рассчитывайте на меня в этой битве, кожаные братья :)
Це не штучний інтелект, це його відсутність в принципі.
 
Как-то резковато Вы человека осадили. Прозвучало так, как будто факт прочтения Вами художественного произведения, написанного более чем через 2 века после описываемых в нем событий, делает Вас вправе менторствовать через губу.
Вы предлагаете ограничится московско-российско-советской версией истории и не умничать? Так я на ней выроосла, а вот теперь изучаю альтернативный взглад на тот период, о котором я недавно сказала - Борис Богдан, ты не прав!
 
Это не пароль
Это - лакмус.
На що?
На стійкість справжніх харів'ян, які не забігли світзаочі від прильотів в свій будинок, а грудьми стали на захист рідного міста, тому що їм пощастило жити в найменш обстрілюємих районах міста в в їх будинок не прилетіло?
Чи на стійкість від працівників ТЦК?
Чи на шо?
 
ще раз... якби ці "факти" були історичними - так. А не написаними при черговій зміні "курсу" за вказівкою чергової "влади" .....
Алекс! Ты о чем!!! Я удивляюсь, как вообще Нечуй-Левицкому в те годы пришло в голову писать такую антимосковскую крамолу.
Кстати, многие вещи ранее он описал в романе "Хмары". Спасибо ТОРИ, что посоветовала, и магазину, в котором заказала и купила эту книгу.
"Хмары" были напечатаны (1874 року вийшов у світ роман «Хмари»), но где-то во Львове, что ли...
 
та я не про Нечуя, а про "факти", на які він спирався...

до речі.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B5%D1%87%D1%83%D0%B9-%D0%9B%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD_%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 сказав(ла):
Він також був категоричним щодо правопису: «Писати треба так, як люди говорять!». Тому не терпів літеру «ї», писав не «їх», а «йих» і т. ін. У заповітах вимагав, щоб так його друкували «на віки вічні». Правописні нововведення вважав «галицькою змовою». Нагадував інквізитора, готового спалити й власні книжки, якщо там буде «єресь»: «Хай краще згорять, ніж з отаким правописом!».

ну як "закидони"?
 
При отсутствии кодифицированного языка имел право.
Взяла в библиотеке трехтомник Коцюбинского, Буду пробираться через "закидоны" с тем диалектом, который он использовал в "Тени забытых предков". :)
 
Назад
Зверху Знизу