Чего сразу злойзлой ти Палич)
1. а як же "українці" ?????В Украине только три коренных народа: крымские татары, караимы и крымчаки.
через призму оцьогоВсе це — через зміни у визначенні україномовної програми та поширення преференцій, передбачених для мов корінних народів, на всі без винятку мови національних меншин.
Українці — основне й автохтонне, корінне населення України, найбільша етнічна спільнота на її території.
Послушайте. Кажется я ничего плохого никому не сдалала. Зачем обзывать тупой кабацкой кличкой??? Так алкашня под заборами обзывается..палычи..михаличи Вы придумали тупой мем. Не лезте ко мне с эти припезденным палычем!!!! Вы ебанутые???А злі люди кажуть, що ти родичка Палича? Брешуть?
Какая ворожнеча, Алекс?просто я бачу, як народжують (оці недолугі) черговий виток ворожнечі між громадянами України. Все за програмою хуйла.
Вам это мешает, раздражает ? У меня работа с детским контентом. Ежики, зайчики, принцессы ...весь день.Чому ж тодi Вас постiйно заносить на сексуальнi фантазii в малюнках?
так і отримуй)))На Хф я немного оторвалась.
...давайте сюжет про те,як зайчик трахає йожикаВам это мешает, раздражает ? У меня работа с детским контентом. Ежики, зайчики, принцессы ...весь день.
На Хф я немного оторвалась. Что такого?
Отаке пишуть у Вікіпедії:1. а як же "українці" ?????
2, тобто Україну НЕ населено народом "украінці", а тільки "кримські татари, караїми та кримчаки"?
то в розділ - политика)))...давайте сюжет про те,як зайчик трахає йожика
Наче ворожнеча між деякими колись зовсім зникала. Люди дуже агресивні стадні тварини і це для них доволі типове..Між іншим, чому ти ту ворожнечу гасиш бензином, хто тебе так навчив?просто я бачу, як народжують (оці недолугі) черговий виток ворожнечі між громадянами України. Все за програмою хуйла.
Не повезло тобі з сусідом, а я до чого тут?))так в мене у сусідів, препод фізики робив ремонт, та видрав крюк до люстри. і зробив віконце з 8 на 9 поверх, потім казав, що пралку може відремонтувати, але вже не стали ризикувати))) так, шо 10 професі, то таке собі надбання
Палыч, хорош вещать из Германии. Допросишься.Сходите опохмелится, старпій мудло... Меня зовут ИРИНА. На носум себе заруби, КОЗЕЛ убыточній!!
Ничего...Оторвут..Вам это мешает, раздражает ? У меня работа с детским контентом. Ежики, зайчики, принцессы ...весь день.
На Хф я немного оторвалась. Что такого?
10 професій) і не с сусідом, а з майстеромНе повезло тобі з сусідом, а я до чого тут?))
Після того, що ти тут писала та малювала, ти ще й щось верзеш про тупість та кабак?? Це точно Палич дєвочкой припидається, паразит..Послушайте. Кажется я ничего плохого никому не сдалала. Зачем обзывать тупой кабацкой кличкой??? Так алкашня под заборами обзывается..палычи..михаличи Вы придумали тупой мем. Не лезте ко мне с эти припезденным палычем!!!! Вы ебанутые???
Ещё раз...Меня зовут Ирина. Перестаньте называть меня именем человека, с которым трахаетесь.Палыч, хорош вещать из Германии. Допросишься.
Ну, а будівельником ні разу, хіба що різноробочим зразу після школи10 професій) і не с сусідом, а з майстером
через (мить закінчення війни Росії проти України + 5 років) ВР повернеться до прав російськомовних. Я ж вчора писав - слухав (по ТБ) авторів цих правок у форматі "запитання - відповідь"). Та й про (після війни + 5 років) є у законопроєкті. Все вірно написано, але провокатори вже роздмухують "відхід від ....." :/Какая ворожнеча, Алекс?
Примут тот законопроект, который на днях обсуждался, и в русскоязычные города опять вернутся русские школы и русское (по языку) ТВ,