Евакуйовані до Харкова ВПО не хочуть виїжджати, попри обстріли – ХОВА

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 200018
Адреса: Харків
Евакуйовані до Харкова ВПО не хочуть виїжджати, попри обстріли – ХОВА

443711975_1833067550502768_4291064450254029693_n-1.jpg


До Харкова після початку повторного вторгнення до регіону РФ у травні з Вовчанської та Липецької громад вивезли близько 11 тисяч осіб, зараз триває евакуація з Борової. Переселенці здебільшого не хочуть залишати Харківщину, хоча їх готові прийняти на Заході України.
Про це в етері нацмарафону розповів заступник начальника ХОВА Євген Іванов.

"Самі люди дійсно хочуть залишатися у Харкові. Навіть наведу такий приклад: від 10 травня, від північного повторного нападу агресора, ми евакуювали близько 11 тисяч осіб з Липецької та Вовчанської громад. Люди були, хто цього потребував, розселені в місцях компактного проживання в місті Харків, у Харківській області також. Але у нас є опція, ми ведемо це інформування людей. Є партнерські відносини, наших людей готові приймати та приймають успішно Закарпаття, Тернопільщина, ще ряд областей. Ця опція є, але люди не бажають масово виїжджати за межі області, з міста, навіть попри інтенсивні обстріли, що відновилися", — заявив Іванов.

Наразі, за його інформацією, йде евакуація дітей із сім'ями з прифронтової Борівської громади.
Читайте також: Втрачаємо 1-2 навчальні заклади за добу, прилетіло 43 КАБа — заступник начальника ХОВА
"Залишалося на момент оголошення евакуації 22 неповнолітніх, 11 з них виїхали з батьками. До кінця тижня, враховуючи те, що дорослі батьки розуміють ситуацію, я думаю, ми ситуацію цю закриємо та вивеземо всіх неповнолітніх дітей з цієї громади. Ситуація там контрольована нашими захисниками, але було прийнято рішення заради безпеки дітей переселити їх у місця компактного проживання в місто Харків", - сказав заступник начальника ХОВА.

Автор: Ксения Щитова

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу