Если застрял в лифте

Собака- золотистый ретривер, не маленький, хоть и похудевший … да и этаж не такой уж высокий … 4-й, но и мне уж далеко не 17-ть, и даже не 30-ть….)) Да и он, когда оседает, уже в два раза больше весит, да еще и упирается и лапами не передвигает … короче, мне тяжело … Вчера вечером зашли в темный подъезд, только к лифту подошли, включили свет. Лифт нажала, открылся сразу. Я постояла и… зайти так и не решилась … Собак это не понял и устроил забастовку - пришлось тащить до ступенек и переставлять сначала передние лапы, потом задние и ногами зад ему подпирать… Домой поднялась вся взмыленная… и так каждый день по несколько раз….Один положительный момент.- с такой физзарядкой не поправишься ))
Оце у Вас тренер😂😂😂 Блін, а в нашому будинку, у сусідів є собака - мопс. Як порося якесь😂 Психований, капець! Не агресивний, але дуже дурний, і психований. На всіх скулить, ричить, господарі його відтягують, щоб не чиплявся. Виє)) Він не ричить, не гавкає, я навіть не знаю, як цей звук і назвати. Щось дивне)) Я бачив інших мопсів, нормальні, спокійні. Тобто, справа не в породі, а просто в тому собаці. Ну, таке воно дурне)) Розтягується по полу, і скулить. Ті його таскають, і той дуже нервовий. Коли буває в ліфті, так вони їздять завжди окремо, бо їхній собака, дуже психує😂 Кажуть, він не укусить, це не агресія, він це від страху))) На вулиці, інші собаки у нього всі іграшки відберають, мені здається, той мопс - має сильні комплекси, через це. Короче, дуже нервовий😂
 
Оце у Вас тренер😂😂😂 Блін, а в нашому будинку, у сусідів є собака - мопс. Як порося якесь😂 Психований, капець! Не агресивний, але дуже дурний, і психований. На всіх скулить, ричить, господарі його відтягують, щоб не чиплявся. Виє)) Він не ричить, не гавкає, я навіть не знаю, як цей звук і назвати. Щось дивне)) Я бачив інших мопсів, нормальні, спокійні. Тобто, справа не в породі, а просто в тому собаці. Ну, таке воно дурне)) Розтягується по полу, і скулить. Ті його таскають, і той дуже нервовий. Коли буває в ліфті, так вони їздять завжди окремо, бо їхній собака, дуже психує😂 Кажуть, він не укусить, це не агресія, він це від страху))) На вулиці, інші собаки у нього всі іграшки відберають, мені здається, той мопс - має сильні комплекси, через це. Короче, дуже нервовий😂
Не, у нас вообще пофигист из всех спокойных голденов , вообще за всю его жизнь проблем не было никогда и никому … его любят даже те, кто собак боится и не очень жалуют … он вообще не собака))… если бы не последние проблемы со здоровьем и со старостью … но, думаю, это не зря мне дается, как испытание …
 
Не, у нас вообще пофигист из всех спокойных голденов , вообще за всю его жизнь проблем не было никогда и никому … его любят даже те, кто собак боится и не очень жалуют … он вообще не собака))… если бы не последние проблемы со здоровьем и со старостью … но, думаю, это не зря мне дается, как испытание …
Ясно. Доречі, Ви казали про вік, так ось, моїй мамі - 60, і вона теж майже завжди ходить пішки на 10 поверх, навіть з сумками, коли ліфт працює. Щоб не застрягти. Мені - 35, роблю так само))) А у Вас, схоже - чудовий пес😍
 
Ясно. Доречі, Ви казали про вік, так ось, моїй мамі - 60, і вона теж майже завжди ходить пішки на 10 поверх, навіть з сумками, коли ліфт працює. Щоб не застрягти. Мені - 35, роблю так само))) А у Вас, схоже - чудовий пес😍
Мама наверное и сумки тянет по 10 кг....., я вот не понимаю люди ходят постоянно без сумок, я как всегда пру либо воду 30 литров, либо сумки продуктов десяток кг в двух руках.....
 
Останнє редагування:
Ясно. Доречі, Ви казали про вік, так ось, моїй мамі - 60, і вона теж майже завжди ходить пішки на 10 поверх, навіть з сумками, коли ліфт працює. Щоб не застрягти. Мені - 35, роблю так само))) А у Вас, схоже - чудовий пес😍
Спасибо! Вiн i справдi чудовий , нiколи не було з ним нiяких проблем…его можно было брать везде с собой, не опасаясь от него никаких казусов … абсолютно адекватный пёс… В последнее время здоровье подкачало, это мне компенсация за все пятнадцать лет на одном дыхании, чтоб жизнь малиной не казалась … ну не может же быть, чтобы ну совсем было все идеально, но мы еще поборемся …
 
Кажуть, він не укусить, це не агресія, він це від страху))) На вулиці, інші собаки у нього всі іграшки відберають, мені здається, той мопс - має сильні комплекси, через це. Короче, дуже нервовий😂
Точь в точь -путин
 
Я сегодня до отключения за пять минут проехал вниз.... потов вверх шел пешком. Если кому интересно, ключик шкафа электротехнического не прокатывает. Надо делать треугольник, грани 7мм-идеально.
 
Чем они рискуют? Посидеть в темноте полчаса? Сколько ж перетрушенных в теме...
Ну так, сидіть тоді не на хф, а в ліфті, якщо Вам це так подобається!! Якщо Ви вважаєте, що це нормально, і нічого такого в цьому нема. «Сміливий» Ви наш.
Це недоречно👎 Зараз не час для подібного сарказму.
 
Мама наверное и сумки тянет по 10 кг....., я вот не понимаю люди ходят постоянно без сумок, я как всегда пру либо воду 30 литров, либо сумки продуктов десяток кг в двух руках.....
Буває, звісно. Носить. І я теж. Від того що ми тимчасово не користуємося ліфтом, сумки легше не становляться.
 
Спасибо! Вiн i справдi чудовий , нiколи не було з ним нiяких проблем…его можно было брать везде с собой, не опасаясь от него никаких казусов … абсолютно адекватный пёс… В последнее время здоровье подкачало, это мне компенсация за все пятнадцать лет на одном дыхании, чтоб жизнь малиной не казалась … ну не может же быть, чтобы ну совсем было все идеально, но мы еще поборемся …
Знаєте, вчора 28 листопада був рівно рік, як нам довелося приспати нашу Моніку😢 Це була не просто кішка, не просто тварина, Моніка - була найголовнішим членом нашої родини! Тому, я Вас чудово розумію. Хоч у самого ніколи в житті не було собаки. Але я розумію, як воно. Це ж член родини. І коли вони хворіють, наприклад, ми хвилюємось так само, як і за людей. Коли вони старіють, нам так хочеться, щоб вони знову стали молодими, а коли вони нас покидають - то є пикучій біль. Зрозуміти який, здатна тільки людина, яка хоч раз у житті, проходила через це. Коли від нас пішла Моніка, моя мама цілий день плакала, і я теж. Приспали її в клініці на Фонвізіна, а потім приїхав водій, і відвіз її тільце в рушнику, на кладовище, в Жихор. Тому як це возитися з твариною, я дуже гарно Вас розумію. P.S. Моніка, якщо ти звідкись із за веселки, з небес спостерігаєшь за нами, знай, ми з мамою тебе пам'ятаємо і любимо. https://www.kharkovforum.com/threads/koty-xarkovskie-ochen-kruty-i-seksualny.1387408/post-70912279
 
Останнє редагування:
Щас удачно проскочил, приехал, сгонял за водой к автомату, и через 5 минут в 14:40 вырубили. Откуда такое некратное время?
 
Щас удачно проскочил, приехал, сгонял за водой к автомату, и через 5 минут в 14:40 вырубили. Откуда такое некратное время?
Люди говорят, что можно успеть закинуть автомату денег, а получить воды увы... не успевают.
 
Погуглите "футболист Анатолий Кожемякин"
 
Люди говорят, что можно успеть закинуть автомату денег, а получить воды увы... не успевают.
У мене таке було, і не раз. Що правда не через відсутність світла, а просто тому що, там не було води. А дізнатися про це можна тільки закинувши гроші. Води нема, і грошей теж😠
С водой не страшно, главное в лифте успел не застрять …))
О тож. Це точно.
 
А если спускаться утром с невыгулянной собакой и застрять?
В моей локации и такое случалось.
Хвала собаке - вытерпела до освобождения.
Та то капец! Это мой страх на сегодняшний день… Особенно с утра, после долгой ночи… собаку хоть и в памперсе сейчас вывожу, но, боюсь на несколько часов и памперс не поможет …
 
Назад
Зверху Знизу