• Ви знаєте, що зареєстровані користувачі не бачать рекламу? Реєстрація.

Если застрял в лифте

Статус: Online
Повідом.: 11882
  • 🟢 07:16 Відбій тривоги в Харківській обл.
Да нечего там осознавать.
Такое ляпнуть мог только человек, у которого нет пожилых родственников и который не был в городе при тотальном отключении лифтов 4 месяца,
когда старики стали практически невыходными, ни в маркет, ни в аптеку, ни банальный мусор вынести не могли.
главное что его то никто не заставляет пользоваться лифтом.
Абсурдность обсуждения

Повідом.: 13282
«Українська рулетка - це коли за хвилину до планового відключення електроенергії ти заходиш у ліфт….»
… или выходишь , как мы сегодня - успели погулять, поднялись и даже вышли)) … через минут пятнадцать вырубили свет…
У одной моей соседки за спиной дверь лифта не успела закрыться, как свет потух.
Она неделю ликовала счастливая.

Повідом.: 13282
От як раз сходи біля вікон, і погано для наших умов. Вибуховою хвилею може вибити, наприклад. Краще, коли сходи десь всередині.
Після літаків таке вже було. Правда, ніхто тоді не постраждав.
Та й людей у будинку було обмаль, щоб не сказати.
З тих, що по темряві не виходили з хати.

Статус: Offline
Повідом.: 3953
Ні, вибачте, це як раз важливо, мені здається. У мирний час, наврядчи прилетить ракета. А всі ці відключення, як раз через ракети.

Всі рішення, я вважаю все одно погоджуються з війсковою адміністрацією. Можна ци ні.

Як раз хочу і дуже)) Я їздив ліфтом до війни, я маю на увазі, до повномасштабного вторгнення, і із задоволенням буду їздити після Перемоги)) Коли шансів що вирубить світло, а тим паче, що буде ракета, не буде.

Ну, дивіться, якщо з белгорода - можливо і мало часу. Я кажу «можливо», тому що спочатку телега повідомляла що час подльоту 2 хвилини. Якісь нові ракети. Потім було я читав, нові скінчились, взяли радянске лайно, тому час тепер до 10 хвилин. А потім почали що, час 40 секунд. Там 80 км, по прямій - менше, може 70, я не думаю, що ракета 70 км, буде 10 хвилин литіти. Може десь хвилина буде. Але це з белгорода. А якщо з Каспії? А вони багато разів звідти запускали. І це вже, далеко не 70 км. І час там теж далеко не 40 секунд. Так що все залежить від того, звідки русня запускає ті грьобані ракети. Якщо у людини буде 5 хвилин, наприклад, щоб врятувати собі життя, то будь яка нормальна людина, цим скористується, щоб сховатися. Якщо буде загроза, тих же ракет, чи дронів, а у людини буде час, щоб наприклад добігти до підвалу, укриття, чи метро.
Сколько человек погибли от ракет, застряв в лифте с начала войны?

Після літаків таке вже було. Правда, ніхто тоді не постраждав.
Та й людей у будинку було обмаль, щоб не сказати.
З тих, що по темряві не виходили з хати.
в данном случае он прав
осколби порежут любого кто будет находиться в этот момент на ступеньках

Стати с логики ukrdmitro мы тогда и окна должны позашивать что бы никто не поранился , а то пока люди будут бежать в укрытия и если не успеют добежать то взрывная волна разобьет стекла и поранит человека

Зверху Знизу