Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Электромобиль изменит мир к лучшему !

  • Автор теми Автор теми Singulyarnist
  • Дата створення Дата створення



на сегодня появился относительно неплохой только титанат-литиевый аккум..
без визгов, криков и псевдосенсаций..
тупо продаётся уже 3 года..

характеристики ахуенные..
из недостатков - только низкая плотность энергии.. 90-100 вт\кг..

но ресурс, скорость заряда, токи разряда, и температурный диапазон - вне конкуренции.


железно хороший вариант для замены пауерволу от илона маска, а сколько сейчас стоит аккум на 10кВт*ч?
 
не все так безоблачно...Маск сокращает свои ряды и в Тесле и в Спейсе.....но прогресс не остановить...:yahoo:
 
а на каких форумах есть ты?

Да не переживай...электроавто тебе явно не светит:(
Разве что попадешь в заметку-"Попал под электромобиль....."
"отделался тяжелым испугом ...на месте проишествия осталась кучка ****** и ватные тапочки..."
 
дело в другом что пробег
в километрах значительно уступает гибридам
 
ты потрясаюший человек
 
В Украине стартовали продажи электромобиля Bostrix Cubic, стоимость которого составляет всего 3 500 долларов. Автомобиль изготавливают в Китае, и по виду он очень напоминает Smart, но является еще более компактным, пишет autogeek.
Максимальная скорость Bostrix Cubic составляет всего 45 км/ч. Разработчики оборудовали автомобиль свинцовым аккумулятором на 12 V и 2-киловаттным двигателем, который при максимальной нагрузке выдает 4 кВт. Без подзарядки он может проехать 75 километров.
Среди прочего китайское чудо техники получило 12-дюймовые диски, большой прозрачный люк на крыше и стеклоподъемники.В салоне есть аудиосистема, а руль – спортивного образца.
Bostrix Cubic весит всего 420 килограммов и может вместить не только водителя, но еще и двух пассажиров на заднем сидении.



⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Есть,но они для внутреннего рынка.Все копируют Смарт.
Zotye-e200
 

Вкладення

  • zotye-e200-china-shanghai-1-1.webp
    zotye-e200-china-shanghai-1-1.webp
    55.3 КБ · Перегляди: 311
  • zotye-e200-china-shanghai-1-2.webp
    zotye-e200-china-shanghai-1-2.webp
    50.7 КБ · Перегляди: 298
  • zotye-e200-china-shanghai-ev-2b.webp
    zotye-e200-china-shanghai-ev-2b.webp
    74.3 КБ · Перегляди: 287
один элемент 2,3 вольта... 35 ампер-часов - стоит в рознице 9,5 баксов..
при покупке от 100 штук..

на 10Квт - их нужно 125 штук.. это примерно 1200 баксов..

но у них ресурс от 20 тыс циклов и выше..
не боятся глубоких разрядов, и длительного хранения в разряженном состоянии..
температура от -50.. до +60 градусов..
длительно могут отдавать токи 10С.. кратковременно 20С..
и заряжаться токами 10С.. (без ущерба для ресурса)
стоит в 2 раза дешевле литий-ионника.
пожаробезопасен.

размер элемента - как банка из под пива 330мл.

40 ампер\часов - чуть длиннее, как пивная банка 0,5 литра

bd7bdj.webp

у маска пауерволл на 10кВт стоит 6600$, а тут прям шара
 
Бум "зелених" машин: 10 головних перемог електрокарів в Україні

fbbae6f-electric-car-690_690x426.webp


Електрокарів стає більше, податки на їх ввезення знижуються, мережі заправок розширюються. Як Україна за рік стала ще більш відкритою для електромобілів і що це дає власникам авто.

2018 рік видався для українського ринку електрокарів напрочуд вдалим і плідним на нові ідеї, експерименти та законодавчі перемоги. Ось головні з них.

Ще в грудні автор готував найзнаковіші події року, але в грудні одна за одною сталося одразу декілька історій, які точно мусили потрапити до фінального списку. Тож довелося чекати початку 2019, аби точно відібрати найпомітніші.

Цей список є водночас і в певній мірі суб’єктивним, і перехиленим у бік електромобільної інфраструктури, що природно для людини, яка спеціалізується саме на цій галузі. Проте тим, хто лише починає цікавитися електрокарами, цей матеріал покаже ситуацію, в якій країна перебуває нині.

Україна подолала 10-тисячну межу кількості електромобілів

1ccdb38-original.webp


Так, Україна — є одним із світових лідерів за темпами їх поширення. Ми — лідер регіону.

На початку 2019 року, каже міністр інфраструктури Володимир Омелян, в Україні було 12 333 таких авто. Наразі в Україні електрокарів утричі більше, ніж у РФ, та в шість разів більше, ніж у Польщі.

Загалом лише у 2018 році українці придбали 5,3 тисяч електромобілів, що майже вдвічі більше, ніж роком раніше.

Звісно, тут і законодавчі преференції, низька вартість електроенергії в Україні — з елетрокаром можна економити десь у 10 разів більше, ніж на бензиновій автівці. Саме ці чинники стали визначальними для збільшення автопарку електрокарів в країні.

Державні підприємства та банки купують електромобілі

b8ae348-ukrenergo-hyundai-ioniq-ep.webp


Державний сектор у нас не відстає від приватного.

Так, ДП НЕК "Укренерго" в рамках оновлення автопарку минулого року придбало 12 електромобілів Hyundai Ioniq. Такі ж самі авто купив НБУ.

"Укренерго" зацікавлена у швидкому зростанні кількості електромобілів в Україні. Ми закликали колег по ринку — найбільші енергетичні компанії та галузеві асоціації — підтримати нашу ініціативу і долучитися до підтримки поширення електрокарів в Україні", — писав раніше в колонці для "ЕП" керівник "Укренерго" Всеволод Ковальчук.

Не відстають від регулятора й комерційні банки. Комплектують свої автопарки електромобілями й деякі служби таксі.

Дешева електроенергія за нічним тарифом робить дива.

ДТЕК запустила мережу електрозаправок Strum

04baa82-1527843514.webp


Це крупний гравець, тож, імовірно, невдовзі у сектор прийдуть й інші ключові інвестори.

Середній час зарядки електромобіля на станціях Strum складе усього 25-50 хвилин у залежності від технічних характеристик і стану батареї електромобіля. Електрозаправки розташовуються на паркінгах найбільших торгових і бізнес-центрів столиці, а також АЗК однієї з українських мереж.

У подальших планах ДТЕК — інсталювати швидкісні зарядки на трасах, що з'єднують Київ з найбільшими містами України.

Мінінфраструктури розробляє стратегію розвитку галузі

20cac50-elektromobili-ukraina.webp


Ще одна важлива подія зі світу інфраструктури. Мінінфраструктури стало ініціатором розробки стратегічного документу для електромобільної інфраструктури.

До розробки документу запросили й представників бізнесу, і експертів.

Уже в 2019 році очікуємо на зважену стратегію, по якій можна було би прогнозувати особливості галузі років за 5-10.

Вводиться обов'язкове облаштування парковок електрозарядками

6d53dfa-9557624-electric-cars.webp


Таке положення уряд вніс у нові державні будівельні норми.

Ця новина облетіла інтернет всього за 4 дні до настання нового 2019 року. Навіть без кінцевого варіанту стратегії, можна констатувати, що держава уже змінює свою політику відносно електромобілів .

За словами заступника міністра будівництва та ЖКГ Льва Парцхаладзе, відомство планує передбачити обладнання зарядками не менше 5% машиномісць на всіх парковках з поступовим збільшенням цієї норми. Мета — оснащення електрозарядками усіх машиномісць на автостоянках до 2030 року.

Парламент продовжив пільгове ввезення електрокарів

ec6d053-budjet-lyashko-parubiy.webp


Електричні авто імпортуватимуться до України без ПДВ щонайменше до кінця 2022 року. За цю норму палко змагалася вся електромобільна спільнота.

Ми раніше уже докладно описували всі ключові перипетії ініціативи "Ні #ПДВ на повітря". Суть така: завдяки тиску електромобільної громадськості Верховна Рада проголосувала норму, за якою електрокавтівки ввозитимуться до України без ПДВ іще до кінця 2022 року, тобто ще 4 роки.

Насправді, це мінімальний строк, тому що норму можуть продовжити, якщо вона й надалі ефективно працюватиме.

На АЗК "ОККО" з'явиться 300 електричних заправок

30541e4-okko.webp


Великі гравці також активно долучаються до ринку електромобілів.

В кінці 2018 року мережа "ОККО" уклала контракт, за яким протягом двох років в Україні з'явиться близько 300 електричних зарядних станцій.

Характерно, що таке рішення ухвалив оператор ринку послуг для авто з двигунами внутрішнього згорання. Власник мережі Віталій Антонов в інтерв'ю "ЕП" наприкінці року уже наголошував, що наступає ера електромашин і бізнес.

"Філософія цього бізнесу буде абсолютно інша і ми до неї готуємося, працюємо над цим і працюємо успішно", — зазначив він.

З'явилася українська система для облаштування парковок зарядками

ea74586-toka-690.webp


Система Smart Grid Solution, розроблена стартапами ТОКА та Оcta Energy, дає можливість без додаткових витрат на підключення до мережі встановлювати більше десятка електричних заправок на одній невеликій території.

Це рішення стало одним з переможців національного відбору, організованого Greencubator, і взяло участь у світовому конкурсі "зелених інновацій" Climate Launchpad в Единбурзі. Систему ще тестують, однак спеціалісти упевнені: її впровадження спричинить бум електрокарів у великих містах.

В Україні почалися офіційні продажі електрокарів Renault та Jaguar

5865f0d-2019-jaguar-i-pace-ev.webp


І вже майже одразу ці авто почали купувати. Попри дуже сильну тенденцію, притаманну українському ринку електромобілів — домінування вживаних Nissan Leaf серед придбаних автомобілів.

Уже кілька десятків нових продано на ринку, де нещодавно Tesla вважалася найбільш шикарною машиною.

У 2019 році в Україні з'являться зарядки Tesla

0d515-91d67d7-ee114f61-95a6-4b31-8494-dcd21fe79386.webp


"Так, мережа Supercharger охопить Європу на 100%. З Ірландії до Києва, з Норвегії до Туреччини", — повідомив засновник компанії Ілон Маск. Станції побудують неподалік Житомира та Львова.

Так, цього року в Україні повинні з'явитись станції Tesla Superchargers у селі Опарипси в Рівненській області та у Житомирі.

Отже, Україна потрапляє на світову мапу електромобілів. Далі буде.

65424c1-fd43c2c-18dc153-mask.webp


Стефан Благовісний, директор мережі електрозаправних комплексів ТОКА

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Новости электромобилей/электрокаров

В Китае показали электромобильное зарядное устройство мощностью 900 кВт (фото, инфографика)
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.

В Китае представлена система высокоскоростной зарядки электромобилей, являющаяся логическим развитием национального стандарта GB/T, передает сайт elektrovesti.net.

На сегодняшний день это самая мощная зарядная станция в мире.

Наиболее очевидное отличие новой зарядной системы от существующих — специальный электрический разъем, разительно отличающийся от японского CHAdeMO и европейского CCS. Кроме того, китайская разработка имеет максимальную на сегодня мощность, достигающую 900 кВт.

Чтобы достичь такой мощности, инженеры-разработчики подняли верхнюю планку рабочего напряжения и силы тока (1500В и 600А соответственно). Это обеспечило совместимость с электрическими транспортными средствами различных классов: легковыми и грузовыми электромобилями, складской техникой, электробусами, пр.

Новая система позволяет значительно ускорить процесс зарядки батарей большой емкости. В особенности, когда речь идет о дальних поездках с заездами на специализированные электрозарядные станции.

Как сообщал enkorr, автомобильный концерн Volkswagen анонсировал выпуск автономных зарядных устройств для электромобилей, которые функционируют по принципу портативных зарядных устройств для смартфонов (повербанков). Мобильные электромобильные зарядки будут работать независимо от электросети. Заправочную станцию будут менять на полностью заряженную при достижении порога разрядки в 20%. Производитель также предусмотрел возможность накопления в «EV-повербанках» солнечной энергии и энергии ветра.

Справка enkorr

В Украине наибольшее распространение получили следующие типы зарядных устройств для электромобиля:

CHAdeMO — спецификация зарядки электромобильных батарей. Мощность на пистолете может достигать 62,5 кВт (500 В/125 А). Стандарт и оборудование были разработаны японскими компаниями Tokyo Electric Power Company, Nissan, Mitsubishi and Fuji Heavy Industries (производитель легковых автомобилей Subaru).

Синоним: IEC 62196 Type 4.

Совместима с европейской CCS (Combined Charging System) и Tesla Supercharger.

Название торговой марки является производной от японской фразы O cha demo ikaga desuka —«Как насчет чашечки чая?» (намек на возможность быстро зарядить батареи EV).

Электромобили с запасом хода около 120 км на станциях данного типа можно зарядить за 30 мин. В ближайшее время ожидается поставка на рынок сверхбыстрых ЭЗС CHAdeMO мощностью 400 кВт.

TYPE 2 — тип электромобильной розетки мощностью то 3 до 50 кВт. Версия, модифицированная компанией Tesla, имеет мощность до 120 кВт. Широко используется в Европе.

Синонимы: Mennekes, SAE J3068 (США, 3-фазное исполнение для сети переменного тока), GB/T 20234.2-2015 (Китай).

CCS (Combined Charging System) — универсальная система постоянного и переменного тока. Позволяет заряжать электромобили, оснащенные розетками Type 1 и Type 2.

Типы: CCS 1.0 — до 80 кВт, 400 В/200 А; CCS 2.0 — до 350 кВт, 200–1000 В/500 А (параметры для зарядных станций постоянного тока).

Поддерживается автомобильными компаниями Jaguar, Volkswagen, General Motors, BMW, Daimler, Ford, FCA, Tesla, Hyundai/KIA.

TYPE 1 (J1772) — американо-японская спецификация, описывающая параметры однофазных зарядных станций переменного тока (AC Level 1 — до 1,92 кВт; AV Level 2 — до 19,2 кВт) и станций постоянного тока мощностью до 90 кВт с рабочим напряжением от 200 до 450 В (J1772-2009).

В исполнении DC Level 3 оборудование типа J1772 может обеспечивать максимальную мощность до 240 кВт (200–600 В/до 400 А, постоянный ток)

Синоним: J plug (разъем типа «J»)

Доля быстрых украинских ЭЗС по типу розетки, %
abgca5.webp
 
Назад
Зверху Знизу