Статус: Офлайн
Реєстрація: 04.11.2008
Повідом.: 37319
Реєстрація: 04.11.2008
Повідом.: 37319
Я думаю, що він там не один був. То ж "охорона" може бути і даліПіймала у землі з бегонією малююююсенького типу павучка чи кліща. Сфоткала. ШІ сказав: "Це ваш безкоштовний «охоронець». Він харчується личинками грибних комариків (сціарид), трипсів, подур (ногохвосток) та інших дрібних шкідників".
А я його вже вбила. І тепер мені його тааак шкода 😥 А я його перед смертю ще й бігати змусила, тікав, поки я кадр ловила. Я прям засмутилася![]()
Це мабуть день такий сьогодні - дощ, мігрень... а тут ще й корисні кліщі під гарячу руку попадають.



