Збір на FPV! Спільнота Стерненка

Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

  • Автор теми Автор теми Іронія
  • Дата створення Дата створення
Піймала у землі з бегонією малююююсенького типу павучка чи кліща. Сфоткала. ШІ сказав: "Це ваш безкоштовний «охоронець». Він харчується личинками грибних комариків (сціарид), трипсів, подур (ногохвосток) та інших дрібних шкідників".
А я його вже вбила. І тепер мені його тааак шкода 😥 А я його перед смертю ще й бігати змусила, тікав, поки я кадр ловила. Я прям засмутилася :(
Я думаю, що він там не один був. То ж "охорона" може бути і далі
 
Я думаю, що він там не один був. То ж "охорона" може бути і далі
Але мені просто його шкода :rolleyes: Це мабуть день такий сьогодні - дощ, мігрень... а тут ще й корисні кліщі під гарячу руку попадають.
 
:-)
Screenshot_20260601-234155.webp
 
Я зараз теж у творчому процесі. Якщо завтра закінчу. також покажу:)
Ось такий кит... Колись збиралися шити його з дитиною. Не зібралися. Раптом зрозуміла, що треба шити, щоб чекав зі мною :)

photo_2026-06-02_15-08-03.webp
 
Назад
Зверху Знизу