Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Чим би таким собі ще настрй погіршити - зайшла почитала астропрогнози.

Якщо узагальнити: "Ніколи не буває так погано, щоб не було ще гірше."
Але:
P.S. Прогнозам вірити не варто. Будь-який прогноз має здатність не справджуватися. Кожний день наближає нас до перемоги. І бажано, щоб цей день настав якомога швидше.
#SVM_prognoz
Прогноз про тебе чи про країну?
 
Прогноз про тебе чи про країну?
Про країну.

А підрив передбачила 2 доби тому аcтролог Polina. :(

Polina Pavlova

2 д. ·
Стихія Води у вогні і зараз. В сидеричному Раці Марс, в сузірї Пушья (також пов’язана з елементов води), сьогодні до нього приєдналась Венера, котра також пов’язана з елементом води, і пошкоджується від Марса. Місяць, який, в свою чергу, керує Раком, в падінні в Скорпіоні, і це
Повня, дуже важливий день для того, щоб робити передбачення на 2-4 тиждні. Короче кажучи - наступний місяць буде багато військових подій пов’язаних з морем, з водою, з ріками, в Україні дуже акцентований Дніпро (ріка).
Я не впевнена що в червні події дійдуть до Чорного моря, але те, що лінія вогню буде дуже активна по Дніпру, тут немає сумнівів. Думаю, що Запоріжжя, Запорізька область, Мелітополь, Діпро (місто), Кременчуг і так далі. по Дніпру, це будуть найвразливіші місця. Особливо обережно 3(4)-8 червня, коли Марс і Венера в одній накшатрі.
 
Та в них же в усіх були такі позитивні прогнози, усі наступ обіцяли навесні, начебто. Тим прогнозам вірити...
Остаточний прогноз в усіх один: перемога України і повернення територій. Тут усі одностайні. Не думаю, що через "обіцяли наступ весною - а він влітку" вже й прогнозам не вірити в принципі. Але на цьому шляху.. Так багато ще поганого. Причому особливо засмучують якісь "дрібниці", у порівнянні. Типу загибелі тварин у зоопарку. Може, мозок так влаштований. Намагається захиститися від більш жахливих втрат.
 
Остаточний прогноз в усіх один: перемога України і повернення територій. Тут усі одностайні. Не думаю, що через "обіцяли наступ весною - а він влітку" вже й прогнозам не вірити в принципі. Але на цьому шляху.. Так багато ще поганого. Причому особливо засмучують якісь "дрібниці", у порівнянні. Типу загибелі тварин у зоопарку. Може, мозок так влаштований. Намагається захиститися від більш жахливих втрат.
Просто тварини взагалі беззахисні і тому так жаль .
 
Арестович казав про підрив, ще на початку війни і потім 3 міс тому . Всі це знали і готувались.
 
В мене мозок відмовляється про Херсон приймати взагалі . Емоції вимкнулись, перегруз
 
Назад
Зверху Знизу